Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • entoni1989

    tag

    válasz e72pali #21995 üzenetére

    A telekomnál a legjobb választás, én is egy hete újítottam be ott az előfizum, 7990 ft-s kezdőrészlettel és ugyanennyi havi törlesztővel oda adják. Bőrhátlaposat vettem és igen jár hozzá egy műanyag (szürke) hátlap amivel is elég jól mutat. Sőt nem beszélve arról hogy a telekomnál ajándékba jár mellé LG Tone Infinim HBS-900 headset ami egy hihetetlen jó eszköz nem beszélve az értékéről, de a telekom ajándékba adja mellé, szóval én tuti választásnak vélem :). Volt már több csúcs kategóriás telom is, a legjobb ezelőtt a Note 4 volt, de az LG G4 kamerája még azt is alázza, sőt amin ledöbbentem pozitív értelemben, az az, hogy rossz fényviszonyok között is (este) milyen szép éles, kivehető képeket készít. A kijelző gyönyörű, nagy fényerővel és tökéletes belátási szöggel, sőt gyárilag is már kijelzővédő üvegfólia van rajta, ami megint csak abszolút pozitívum. Lehet hozzá kapni áttetszős ultravékony szilikon tok, én azzal használom és így a szépségét se takarja de még is védi a telefont, igaz zsebbe még egy plusz tokba teszem a biztonság kedvéért :). Briliáns az egész telefon egybevéve mindenestől, szóval én azt mondom neked bátran vágj bele, nem fogsz csalódni :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák