Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisgeee

    tag

    válasz fek. #317 üzenetére

    Én is a két telefon között vacilláltam annó. Szerintem a legjobb ha leballagsz egy Auchanba Tescoba tökmindegy, és megnyomkodod őket, mindkettő ki van rakva ott vagy valamelyik mobilszolgáltatónál.
    Nálam úgy nézett ki hogy kézbe vettem a G2minit, hú de szép de jó minden, aztán utána a g3s, hát azonnal meggyőzött. Végre egy szép, nem szappantartó forma telefon, nagy kijelző vékony kerettel, a hátlapi gombok is nagyon kézre állnak. Én még nem cseréltem le a launchert, de semmi drasztikus beakadás nem volt. Szóval nekem simán megérte az árkülönbséget, de neked kell eldöntened hogy kézbe véve milyen.
    Remélem tudtam segíteni.
    Egy jobb kamera app engem is érdekelne, előtte F6-om volt és ott rengeteg beállítás, extra, jópofa effekt volt amik néha hiányoznak. Azt olvastam hogy sok letölthető app nem kezeli a videókamera módot csak a fényképezést...
    A kamera képe sztem nagyon szép természetes fénynél, kevés fénynél már zajos de ez sok telefonra igaz.
    :R

    "kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

Új hozzászólás Aktív témák