Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyoora

    csendes tag

    válasz mouzrr #53939 üzenetére

    Nem tapasztaltam eféle problémát! Mondjuk tény hogy nem is hallgatok töltés közbe zenét. Csak ha utazok! :D

    Den Hadnagy ami nektek előforduló bill leállás az nekem is átlag! De néha fullon a kijelzőt is kilövi! Ilyenkor jön a bill zár ki majd be! És akkor tudom leokézni! De nem mindíg elég pár másodperc hogy újrainduljon! :W És pluszba(nem tudom tapasztaltátok-e?!) ha egy szó közepén volt a fagyás, és folytatnád ahol abbahagytad akkor az egész szót kitörli. Így kezdheted elölről! Ami pl egy "összetettebb" szónál elég zavaró! De inkább élek ezzel így! Aztán a szervíz után majd kiderül javult-e?! De nem cserélem le a billentyűzetet! :D

    Wucky! Én a cm security-t és az összes ilyen appot helyből uninstalláltam! :D
    Nem hallottam róla hogy csináltak-e már androidra vírust! :D
    Főleg mert tudtommal az androidok linux kernel-re épülnek! Így az alatt kell megírni! És akkor viszont az adott gép se lesz védett! Így ehez bátornak kell lenni! De mindenki nek a saját döntése mit tart a telefonján! :)

    [ Szerkesztve ]

    "Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

Új hozzászólás Aktív témák