Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    32GB-ból a Win7 24,7GB lát. Ezt csak azoknak szánom, akik még nem vették meg. Kalkuláljátok be, hogy a 16GB se 16 lesz, hanem inkább 12GB.

    Zenei rész:

    Hát...Az elmúlt időszak legnagyobb csalódása. :((( Nem is emlékszem IE8-cal hallottam e telefont ennyire pics@fosul szólni. Nulla dinamika, az erősítést én nem tudom hogy oldották meg, de a hangereje nulla, mégis torzít, és bele bele recseg. Lényegében szinte sokol rádió szint a mostani telefonokhoz képest. Ha szoftveresen feltolom az előerősítést, még rosszabb lesz. Teszteltem a gyári lejátszójával, PowerAmp, és Neutron Music Player-rel is. Minden szoftveres bizbaszt megpróbáltam hátha. Semmi.

    És akkor itt jön a csavar. A 32Ohm fülesemmel van baja, mert a gyári fülese bár nem premium minőség, normális hangerőn szól. Nem tudja meghajtani a fülesemet, amit eddig még sosem tapasztaltam egy telefonnál se. Azt hiszem, ha eladásra fog kerülni, ez lesz az oka. :F :((
    Várok még, hátha csinálnak ezzel valamit, bízom benne, hogy csak valami szoftveres gond.
    Mert egyelőre ezzel a telefonnal így jól "belenyúltam". :(((

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák