Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #65 üzenetére

    monitorokról böngészve láttam sokan nem váltanának vissza 144-ről 60hz-re, 32"-ról kisebbre, ultra wideról wide-ra...( :
    itt még korlátlan pénzzel is lesznek kompromisszumok, ahogy a "144hz-es" cikkedben mondtad, ki jobban, ki kevésbé érzékeny rá
    szerencsére engem annyira nem érint, bár elkapott a láz ((( : de 24" hagyjuk kategória, 27" so-so, pont az az érzésem volt lehetne még nagyobb, 32" már oké, ez alá már én sem váltanék vissza, hiába a 144hz ha nincs felület ami adja a látványt
    szóval aki "olcsón" akar játékra monitort, és nem vár csodát, ellenben nem akarja h kocsányon lógjanak a szemgolyói, annak teljesen jó az lg 32uk550 100e ft körül, maximálisan bevált a fhd-n futtatott játék a natív 4k kijelzőn, persza natív 4k-n tűéles, de 50-60-70cm-ről max állóképnél lehet látni a "disznóságot" szemet meresztve, egyébként nem, így csilliós' vga sem kell, 60fps fhd és sync
    mellesleg lehet rajta akár dolgozgatni is, elég korrekt
    azt hozzáteszem, mikor először bekapcsoltam első gondolat az volt ez a sz@r megy vissza ahonnan jött ( : előtte egy 50e körüli 27" philips fhd ips volt, és sokkal jobbak voltak a színei, a va-k csodálatos feketéit sem véltem felfedezni sehol, ellenben volt egy baromi nagy foltszerű valami a kijelzőn ( :
    aztán valahogy elindítottam egy 4k yt videót és áll lees effekt, nem egy oled, de elég impozáns még a butított yt tartalommal is, hagytam is több órán át, másnap is, lehet ezeknek is "be kell járatódni", most már korrekt, első monitor aminél fel mertem telepíteni a doom-ot ((( : meggyőzött :d nekem nem multira kell, singleben meg brutális látvány van akár autósnál, akár fps-nél, vagy tr/ac szerű játékoknál
    azt viszont látom, hogy 32" 1440p-s va panelt nem vennék, azokból szemezgettem még 144hz-esekkel, mivel ips kb nincs ilyen méretben, még 34" uw 21:9-est lehet megnézek, 5-6cm-rel alacsonyabb mint a 32" 16:9, de 9cm-rel szélesebb, abból még akad is ips 144hz-en, csak az meg ívelt, amit annyira nem akarok, illetve van egy 75hz-es sík, kb olyan áron mint a mostani va-s lg, mindenesetre ez a dög marad, ha mást nem melózni, lehetne fürgébb, de forza és doom alá nekem megfelel, azért még kíváncsi vagyok a 144hz-re éreznék-e valami fenomenálisat

    szerk:
    maga a monitor design is korrekt, lehet magasságot állítani, úgy látom ez még mindig extrának számít, holott alap dolognak kellene lennie
    volt annyi eszük, hogy az állapotjelző ledet nem előre tették, hanem hátra, és gép kilövése után monitor is kilő - természetesen -, és viszi magával a ledet is, amíg működik kis háttérfényt ad hátulra
    van sw-es osd, gond nélkül megy - hangerőt nem lehet állítani, azt csak a hw-es menüből, amit kis joy vezérel, nekem bejött -
    adtak dp, hdmi kábelt is
    doboza elég nagy, nincs rajta "hordó fül", mázli h nem bkv-val jött haza, ahogy eredetileg terveztem ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Exodius

    őstag

    válasz Synthwave #75 üzenetére

    Az a baj, hogy én csak akkor nézem 80-85-ről ha hátradőlök filmnézés közben. :)

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #78 üzenetére

    40"-nál volt már "kiégett" érzésem, minél jobban hátra menni mert sok, valszeg ez is szubjektív
    27-es meg nagyon határeset volt, játékra részemről teljesen elfelejtve az a méret, hiába hiperszuper 144hz, ha kicsi, nyilván ez is szubjektív

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Exodius

    őstag

    válasz Synthwave #78 üzenetére

    A 27-es megfelelőbb lenne. Arra várok valami jó WHQD-t VA-ba, ami nem ívelt. Talán majd a CES-en. :D

Új hozzászólás Aktív témák