Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz hallador #154 üzenetére

    " a hangja valóban magasabb az átlagnál, cserébe hűt is. "
    Ezzel csak az a gond, hogy a TP tulajok megszokták, hogy a gépük csendes és hűvös is egyszerre, valahogy ezt nem sikerül összehozni a konkurenciának, talán az újakkal már lenovo-nak sem, de a T510 és a T520 is abszolút rendben volt ilyen téren.

    Egyébként nem tudom feltűnt-e, de én T520-ig bezárólag írtam és hasonlítottam vele össze az azonos HP generációt. Volt T60-am is (illetve T20-tól kezdve kb. az összes T szériás TP, meg még jó néhány X), de egy T520-ashoz képest semmi, utóbbi szinte minden téren jobb nála, beleértve az anyaghasználatot és az összeszerelési minőséget is. Nem beszélve a billentyűzetről amit akkor, illetve egy generációval előtte fejlesztettek tökélyre. Aztán szépen elindultak a lejtőn lefelé...

    Integra: X200 hosszabb távra szerintem már felejtős, lassan eljár az idő a c2d felett is. Igaz jelenleg én is egy T500-at használok nagy megelégedéssel, a WSXGA+ LG panel TN-hez képest kifejezetten kellemes. :) A T520 nekem nagyon bejött, FHD panellel közel IPS/AFFS szintet képvisel és nagyon egyben van. Ha nem lettek volna anyagi gondjaim most is azt használnám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák