Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz Wlac #86 üzenetére

    Nier egyre jobb lesz, ahogy haladsz a sztorikkal, ne add fel :)

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #86 üzenetére

    2021 április

    Vettem:
    - PSPlus
    - Apple Arcade
    - Fable Anniversary (PC)
    - while True: learn () (iOS)

    Végigjátszottam:
    + Nier: Automata (PS4)
    + Vampire: The Masquarade: Bloodlines (PC)

    Eladtam:
    -

    Most ezzel játszok:
    - Uncharted 4 Multi (PS4)
    - Phasmophobia (PC): mi sem értjük, hogy miért nem tudjuk megunni, annyira azért nem kínál sokat a játék, mégis heti pár este beleszalad alkalmanként 1-2 óra.

    Valamiért most nem kötnek le a singe játékok. Az előző hónapban végignyomtam a Niert, ami eléggé komfortzónámon kívül volt, de nem "indított be semmit". Ebben a hónapban megvolt a Bloodlines, amit öcsémtől kaptam, de sokadig végigjátszás volt ez is, inkább csak a nosztalgia miatt fejeztem be.
    Szintén a múltidézés miatt fizettem elő az Apple Arcade-ra, mert benne van a mikrotranzakció mentes eredeti Fruit Ninja, így azzal is elpögyögtem, illetve a barátnőmmel versenyzünk néha, bár túlzás versenynek hívni azt, ha a partner minimum pontja is duplája annak, amit véres verejtékkel összehozok. :D
    Az újdonság varázsát keresve vettem meg a while True: learn () című játékot is. Az elmúlt 20 évben főleg az akciójátékok különböző formáit élveztem, így tetszik, hogy ez valamennyire más. Lehet, hogy a májust az Apple Arcade kínálatának szentelem, mert ahogy nézem, vannak benne hasonló kaliberű játékok (és röhögve kifizetem azt az 5 dollárt azért, hogy ne legyenek mikrotranzakciók).

    Idei állás: -2, bár szerintem hamarosan elengedem a pontszámolást, mert ezzel megint plusz egy platformon kezdtem játszani, és már nehéz követni, hogy mit hogyan számolok.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák