Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #98 üzenetére

    Kezdem akkor én is, mert már nem fogok semmit sem befejezni. A pontozást abbahagytam, mert már követhetetlen a számomra.

    2021 május

    Vettem:
    - PSPlus
    - Apple Arcade
    - VR szett (PS4)
    - Beat Saber (PS4)

    Végigjátszottam:
    - Zombie Army 4: Dead War (PS4)

    A hónap elején öcsémmel kipróbáltak a Zombie Army 4-et, és neki ugyan nem jött be, de én teljesen rácuppantam. Kb. két hétig csak azzal játszottam, meg is lett a platina.
    A hónap közepén elkezdtem az Infamous 2-t, most tartok a második, negatív karma végigjátszásnál. Sokkal jobban bejön, mint az első része, ahol tudtak, javítottak a korábbi dolgokhoz képest.

    Egy hete kollégám kölcsönadta a VR szettjét, amihez viszont nem volt Move kontroller, amit sajnáltam, mert nagyon érdekelt a Beat Saber. Elkezdtem keresgetni egy használt példányt, aminek a vége az lett, hogy egy komplett VR szettet vettem, mert így jöttem ki a legjobban. Van még szintén kölcsönben nálam egy Resident Evil 7, de még rá kell vennem magam. A játék érdekel, a VR részétől tartok.

    Játszani egyébként viszonylag kevés időm van, remélhetőleg hamarosan önállósodnak annyira az új kollégák, hogy a menet közben rám pakolt +70-80 túlóra egy részét lerázhassam magamról. :))

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák