Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz vicze #34 üzenetére

    Arról, hogy a gyártók folyamatosan csúsztatják a márka elnevezéseket, ami régen Latitude volt, az már Precision, ami EltieBook, az már ZBook, ami T az már W, nem én tehetek, de ti valahogy nagyon nem akarjátok észrevenni. Nem terméket akarsz venni hanem egy nevet...

    Nem nevet akarok venni, hanem gépet.
    Szóval maga az átnevezés nem zavarna, ha a gyártók nem tartották volna meg a korábbi árazást minden kategóriában annak ellenére, hogy ahogy te is írod, minden eggyel lejjebb csúszott minőségben.

    Értem te 60W-s mobil gépet akarsz 3kg hűtéssel 3cm-ben, semmi akadálya ott a lista. Én nem szeretnék ilyet és nem ismerek 1 embert se a cégnél aki ilyet szeretne.

    Azért nehogy már egy E6440 szintű gép túlzó elvárás legyen... igen, elismerem, hogy a Precision egy kicsit túlzás volt példának, de az annál lényegesen könnyebb gépek is kivesztek.
    Elhiszem, hogy az emberek nem kiváncsiak 3-4kg-os gépekre, de ha már egy 2kg-os gép is nehéz, akkor ott úgy gondolom, hogy nem az a kb. 700g "túlsúly" a hiba... azt sokkal inkább a fejekben kell keresni.

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák