Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    katt a linkre a kép alatt :DD
    (a 3.5-eshez meg főoldal > árlista > pmp -re rákeres - de azt nemtom hogy abban is ugyanaz az [ESS8381]) chipset van e, mint a 2.5-esben... )

    a VGA képe monitorra kötve tűéles (640*480@60Hz), az AV olyan mint minden AV, az SPDIF-en sztereó hang megy ki (néhány filmnél a ráillesztett DA-ból csak ropogás jött, no ilyenkor lehet 5.1-el próbálkozik, de állítási lehetőség csak PCM és RAW van), az analóg hang normális. feliratokat eddig mindent kezelt nekem, egyetlen southpark felirat volt ami elvileg ugyanolyan srt mint az összes többi mellette, de valamiért mégse rakta ki... szépséghiba hogy fix betűkészletet használ, és árnyék nélkül, így bizonyos háttereken néha olvashatatlan. dualdub-ot kezel, van soksávos equalizer meg színes sávos oszcilloszkóp mint a winampban... szóval összességében jó cucc, én azt terveztem hogy az új kocsimba építem be dokkolhatóan, de végülis győzött a carpc, újraépítem mint ahogy a régiben volt :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák