Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz kraftxld #88 üzenetére

    Jogos, az alkimista nem mindig jut eszembe, általában 2-3-0-s házzal tápolom fel, az is jó, csak sokkal drágább.
    Próbálom lájtosan nyomni, mert túl sok időm megy rá, de nem mindig sikerül visszafogni magam... :) Sajnos mostanra már csak a szivatós pályák maradtak, ezért néha inkább arany lufikat vadászok kényelmesen, meg ilyenek... :) Lehet hogy kellene szervezni egy pár co-op meccset a kapcsolódó acsik kipipálásához... :)
    A verseny módnak annyi értelme van, hogy szép lassan, mondjuk 6-12 hónap alatt kényelmesen teljesíteni lehet a hozzá kapcsolódó 500-as acsit. Nem kell időre befejezni ehhez: ha fél óra alatt tolod le, akkor fél óra alatt... Ráadásul napi többször is van ingyen versenyjegy (ha jól rémliok, 4 vagy 6 óránként ad egyet), és a versenyek több napig szoktak elérhetők lenni. Hab a tortán, hogy ad insta towert is: a múltkor pl. mindössze kétszer sikerült megcsinálnom, és pár nap múlva mikor vége lett ennek az eseménynek, 2 tornyot is adott (2. és 3. szintűt). Ezért szoktam pár pályát tolni a területfoglaló event-ben is (nyerni csak aktív csapattal lehetne, de a random csapat ahova rakott, minden csak nem aktív...). Ráadásul bele is lehet lendülni: most pl. simán megcsináltam 9:30 alatt, ami ha már nem lenne meg a 10 perces acsi, akkor arra is jó lett volna...
    Ez a mostani verseny szerintem elég könnyű ellenben az Odüsszeia elég szivatós... :( Már easy szinten is elvéreztem a 2. pályán (még csak nem is az utolsón...), így el is ment tőle a kedvem. Pedig már nem kell sok az egyik kapcsolódó acsihoz...

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák