Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz #00137984 #45 üzenetére

    " Minden abban a pillanatban történik (hallatszik) amikor kell."

    Ez számomra értelmezhetetlen. Hogy tud valami nem akkor hallatszani, amikor kell? Képhez képest értem, de egy hang egy képhez történő szinkronizációjának mi köze egy audiorendszerhez? Szerintem a világon semmi.

    Azt el tudom képzelni, hogy a képhez képest a hang késik... Tök más történet, de ott annyi elvi lehetőség jut az eszembe ami vas, hogy az egyik erősítőn volt digit bemenet és az erősítőbe épített DAC-ot használtad, a másik erősítőn meg csak analóg bemenet volt és emiatt más volt a forrás.
    A digit bemenetesre egy olyan cucc volt kötve, ami azonnal lekészítette az adatot az erősítő DAC-jának, a másik esetben meg valami ezer okból lagos cuccon (mondjuk egy PC-n) keresztül jutottál el az alanóg átjátszásig és ez képezett különbséget. Csak itt is milliszekundumokról beszélhetünk maximum... érted, szóval megint csak szkeptikus vagyok, hogy te meghallasz ilyen időket pikk-pakk.
    Amit hallasz az meg már egyébként is hangszóró, hogy mit nem hallasz a hangképből az lehet esetleg erősítő érzékenység, de hogy időben mikor hallod a hangot az kötve hiszem, hogy erősítő lesz... bebacna, ha a milliszekundumokat te így fülre levágnál képhez képest, hogy hopp most ez öttel lassabb, mint az előbb... Egy 30 miliszekundumnyi különbség az már esetleg levágható csak így simán szervből, de ilyen 5 ide-oda kötve hiszem... Értem szerv alatt, hogy fül meg szem (meg ilyen ősrégi upgrade-elhetetlen szarok, amikhez nincs fullos hangoló aktív kábel, ami kiemeli a mélyet :DDD )

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák