Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz zone #40 üzenetére

    Most hiába szedsz nekem ilyen nemrég megírt kamu oldalakat, leszarom, akkor sincs se értelme, se haszna, egyébként nem, nem olvastam el.
    Bárhogy is nézzük, hogy is állítódik elő a kriptovaluta? Úgy, hogy a pénzből előállított energiát megint "pénzre" alakítod át, csak másnál köt ki a pénz, ráadásul úgy hogy közbe szarrá járatod a géped és plusz környezetszennyezést okozol és nem csak a felhasznált energia által, hanem azzal a plusz hővel, amit a géped megtermelt pluszba, na ennek mi értelme van? A másik meg az, hogy csak addig ér valamit a kriptovalutád, míg sokan termelik és el nem kezdik beváltani valós pénzre, viszont onnantól kezdve szart se fog érni, csak ugye sokan sokat remélnek így tétlenkednek. Amúgy meg csak egy kicsit éretten gondolj bele, ne csak úgy hogy a saját zsebedre gondolsz, mert az önző és nem érett gondolkodásmód, ugyanis aki kicsit is érett és ember módjára gondolkodik, annak nem a pénz, illetve nem csak az számít, hanem a környezete is, amiben ő és majd a gyerekei felnőnek.
    De hogy értsd, magyarul is elmondom, szóval feldughatod a seggedbe a virtuális pénzed, ha majd nem lesz mit enni, meg lélegezni a szarrá szennyezett földön, ennyi.

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz zone #52 üzenetére

    Ja látszik, az onnan kiszabadultak elkezdtek virtuálisan, mondom virtuálisan bányászni, meg megpróbálják beadni másoknak, hogy az milyen hasznos :D
    Basszus már csak ha kimondom a virtuális bányászatot, máris hülyeségnek hangzik, hát még ha a gyakorlatba át is ültetjük.
    Egyébként hiába beszélsz, magasról leszarom hogy ezek milyen oldalak, meg hogy mit írnak, mert akkor sincs értelme, körbeírhatod, meg lefestheted háromszor ugyan azt a dolgot, az ugyan az marad, csak más körítéssel, a lényeg nem változik, semmivel nem járul hozzá se a fejlődéshez, se semmihez a virtuális bányászat, sőt csak az energiát zabálja, a hőt termeli meg mit mondjak még? Persze a nagy pénzembereknek jó, akik az ilyen oldalakat is irányítják, mert nyilván pozitívan állítják be a dolgokat, mert ugye fogynak a számítógépek, a processzorok, a VGA-k, amik kurva nagy pénzek a nagy embereknek, így nyilván pont nem negatívumot fognak az ilyen oldalakon írni, na de őszintén, ki az aki még hisz az ilyen oldalaknak? Mint ha a mesékben hinnél.

  • LionW

    tag

    válasz zone #40 üzenetére

    Vehet belőle pár lambo-t, mert másra nem tudja elkölteni a kamupénzt úgy sem. :D Egyébként bankoknál sem azért drága a nagy összegű átutalás mivel az sql nem bírja a nagy számokat, hanem a különböző szabályozások miatt.
    Mining Revenue leginkább a magas árfolyam miatt ennyi, minnél magasabb annál több áramot éri meg elégetni érte.

  • LámaZ

    addikt

    válasz zone #270 üzenetére

    Akkor még1×:

    Alig 2 hete 0,16333 ETH-t vettem 100 €-ért, és tegnap átettem a walletba, ahol 85 €-ként jelenik meg:
    0.151633 ETH = €84.88

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák