Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timyyy

    őstag

    Nah kezdjük szépen sorban: nekem pl a zoom nemigazán fontos, mert úgysem használom, csak nagyon kis mértékben, ergo sose azt néhem hogy húú ez most épp 24x-es, de biztos van akinek ez lesz az álom gépe. :)
    Ránézésre igényes kivitelezés, amit az ujjat megtámasztó bütyök és a különböző anyagok csak jobbá tesznek.
    A kijelző eszméletlen nagy :D de ez a jó, viszont a gombok elhelyezése és kinézete sajna már kevésbé sikerült...

    A záridő szvsz lehetne legalább 1/4000 is, a super makro teljesen rendben van, ahogy a scene üzemmódok is, összességében mindazon tudással rendelkezik, amire annak van szüksége, akit a családi kattogtatásnál kicsit jobban érdekel a fényképezés, de egy tükörreflexeset nem tud (vagy nem akar) megvenni, vagy megtanulni a használatát. :))
    Sajna magyarul nemtud, de ez felett még szemet lehet hunyni. A menü ezen kívül jól megtervezett, a retusáló nem feltétlenül szükséges, de biztos piszkálja a tulajdonos fantáziáját, szóval nem feleslegesen került a gépbe.

    A nappal szembeni fényképezést eszméletlenül jól bírja!! :Y Ez nagyon nagyon sok jópont a Kodaknak, legalábbis részemről. A zoomos képeken az értékek tudtában is meglepődtem (nem kicsit, nagyon :DDD ), egyszerűen brutális. Bár a makro rovására ment, akinek inkább a távolba látásra van szüksége, nem a közellátásra, annak ez abszolút nem jelent hátrányt. :)

    Ha tényleg 85000 lesz a tervezett 95000 helyett, akkor bizony le a kalappal, mert ennyit megér az a néhány kompromisszum. (legalábbis sok embernek, nekem pl a fuji s6500 helyett nem, de ez csak magánvélemény:) ).

    [ Szerkesztve ]

    Osztrák - olasz mosószerek / élelmiszerek rendelhetők nálam, írj nyugodtan üzenetet!

Új hozzászólás Aktív témák