Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Munyos

    csendes tag

    válasz dezz #15 üzenetére

    Egyetértek veled, bár azt mindenképpen számításba vettem, hogy földi halandó pénztárcája is elég lehet egy jobb monitorra. A NEC és főleg az EIZO nem a baráti áraikról híresek.
    Ellenben tényleg a csúcsok csúcsa, de az már inkább tervezőknek való és nem egyszerű halandóknak :D . A HP monitorokról a tudásom és ismeretem elég hiányosnak mondható, tehát nem tudok se mellette és ellene se érvelni és nem is akarok. Viszont az LG-vel meg vigyázni kell, mert tudnak ők kiválót is csinálni, de ha nem figyelsz eléggé , akkor nagyon rá is faraghatsz. Egyszóval DELL !!! Van még itt az ASUS és a Benq amelyek nagy fejlődésen mentek keresztül, de a DeLL szintjét még szerintem nem érték el , ugyanazon az árszinten !!
    A Benq-val most ár szinten nem lehet versenyezni !! Nagyon olcsók a Benq monitorok és pozitívan csalódtam bennük !! Rengeteg alternatíva létezik, de a mostani felállásban nállam a PHilips az utolsók között van !! Pedig voltak ők nagyon előkelő helyen is, csak azóta valami megváltozott náluk. Let's make things better ! BUt not today :O

Új hozzászólás Aktív témák