Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PhilBrick

    őstag

    válasz Ptech #8 üzenetére

    Sajnos közelsem.
    Az online streaming jogok is országonként megvásárolhatók. Tehát vagy megvette már valamelyik helyi, vagy túl sokat kér a forgalmazó.

  • consono

    nagyúr

    válasz Ptech #8 üzenetére

    Ez így elég enyhe :) Gyakorlatilag alig valami elérhető, még a Netflix saját sorozatai közül is, gondolom a TV-k megvették a jogokat... De amúgy is vannak fura dolgok, pl. a Mythbusterből csak az első 3 évad van fent. Én még várok az előfizetéssel.

    "In God we trust. All others must bring data"

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Ptech #8 üzenetére

    Nem, ennél sokkal nagyobb a gond. Rettentő hiányos a kínálat, egy óra alatt átnéztem a teljes kínálatot. Ebből elképzelheted, hogy kb. mennyi film van fent.
    A filmek javarészt amik most fent vannak, B-C kategóriás filmek az esetek 80%-ában. Kb azokra a filmekre kell gondolni nagyrészt (és tényleg 20-30% kivétellel), amiket elektronikai üzletekben a szub-1000 Ft-os turkáló ömlesztett tartókban találsz. Sharknado 1-2 van, Mátrix van, de Star Wars semmi, Star Trek sorozatból semmi, mozifilmből is az utolsó kettő Abrams-os és még egy előtte. Schwarzenegger film kettő, a Batman és Robin és a Pumped Iron (1977), van pár Tom Hanks film.
    Az én véleményem szerint ez a jelenlegi kínálat nem éri meg az előfizetési díjat, pedig nagyon vártam.

    Érdekes amúgy, mert a keresője ismeri a legtöbb filmet, amire rákerestem de nem volt meg, mert beírom, hogy big bang, és kihozza, hogy "Related to Bing Bang Theory", tehát bár az Agymenők nincs fent nálunk (de Ausztriában, Németországban, Luxemburgban, Franciaországban igen - az USA-ban nem!), a hasonlóakat amik elérhetők, listázza. Azaz pontosítanék, szerintem fent van, csak nálunk nem elérhető, és ez igaz nagyon sok tartalomra. Csak egy gyors próba kedvéért, Poirot filmek, Columbo filmek: ugyanígy ismeri a kereső, de nálunk nem elérhető. Na remélem, hogy ez egy egyszerű enabled/disabled kapcsoló átállításával változni fog, mert a jelenlegi kínálat szerintem messze nem éri meg az előfizetési díjat.

    Azt hiszem, az ingyenes hónapom vége előtt lemondom, és majd év vége felé, vagy jövőre újra ránézek, de nincsenek illúzióim.

    Ja és igen, magyar tartalom nincs még feliratban se (hozzátéve hogy ami filmeket átnéztem, azok mind kijöttek ebben a régióban többnyelvű DVD-n is, tehát elérhető simán mind a magyar szinkron, mind a magyar felirat hozzá gyárilag).

    A gyerekeknek való kínálat az szerintem viszont egész jó.

    buvartacsko 16:
    "A Spotifyra is ezt mondtátok, aztán mégis minden második ember elő van fizetve rá körülöttem"

    Nagyon durván, összehasonlíthatatlanul szegényesebb a kínálat, mintha egy Spotify-t nézel össze bármilyen más zene streaming szolgáltatással. Itt gyakorlatilag a kínálat egy free preview szintjét sem éri el szerintem.
    Olyan, mintha a spotify-on lenne néhány száz album. Hangsúlyozom, szerintem. De nézd meg, próbáld ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák