Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alton1978

    tag

    válasz anulu #35 üzenetére

    Szevasz Öcskös!

    Kiváncsi vagyok az érvelésedre, hogy miért gondolod, hogy jelenlegi állapot azt tükrözi számodra, hogy, idézlek:
    "BTC, ETH (és minden más is) nagyjából hulló falevelet játszik. helyes!"

    Ki tudnád kérlek fejteni bővebben, hogy mi ebben a helyes és miért gondolod így?
    Esetleg nem lehetséges, hogy a BTC, ETH-t és a "minden mást is" összekevered a korszakalkotó blokklánc technológiával és annak hatásával az elkövetkezendő 10 évre?

    Szívesen vennék tőled egy linket vagy egy megerősítést, ami alapján kifejted a gondolataid és nem csupán egy gyerekes, homokozó szintű "helyes" kinyilakozással tudod le a dolgot. Nagy úram! Kérlek, várom az érveidet és a gondolatod megerősítését.

    Kívánok további szép estét!

    Üdvözlettel,
    János

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • alton1978

    tag

    válasz tomcat78 #37 üzenetére

    Cicamica!

    Örülök, hogy együtt viccelődhetünk! Pajti!
    Nem engem kell komolyan venni, hanem önmagát kell(ene). Olyan gyerekes hozzászólássokkal természetesen nem várok semmiféle konstruktív hozzászólást az öcsköstől.

    Természetesen számomra öcskös! Legutóbb is minden alapot mellőző hozzászólása volt az öcskösnek.
    Azóta is várom a linket, hogy az ott hangoztatott ostobaságát és helyeslését mivel tudja alátámasztani.

    Szomorú látni, hogy a érvelés ma már keveseknek megy.
    Remélem, ez alkalommal sikeresebb lesz az érvelése és egészséges gondolatokkal kifejti számomra, hogy miért is örvendezik mások "kárának".
    Főleg, egy olyan dologgal kapcsolatosan, amiről a megnyilvánulásai alapján nem sok rálátása van.

    Remélem elég vicces voltam és jól szórakoztál!

    Üdvözlettel,
    János

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • alton1978

    tag

    válasz tomcat78 #42 üzenetére

    Cicamica!

    Ne csodálkozz. Nem hozzád intéztem az hozzászólásomat.
    Nem is értem, hogy Te, ugyan, minek szólsz bele a dolgokba!?

    Esetleg konstruktív is lehetnél.De nem vagy. Semmi baj ezzel.

    A szerénységet meg tartsd meg magadnak, nem kértem a véleményed. Köszi!

    Jár a kex!

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • alton1978

    tag

    válasz tomcat78 #45 üzenetére

    Igazad van!

    További szép estét kívánok neked Cicamica.

    Üdv,
    János

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • alton1978

    tag

    válasz MikiLóS #51 üzenetére

    Félreértés ne essék, én nem védem a bányászokat. Kifejezetten örömteli, hogy Kínában lekapcsolják és átköltöztetik a bányász farmokat. Végre nem tudják a kínaiak centralizálni egy alapvetően decentralizált technológiát. Nagyon helyes, minél több helyütt legyenek szétszórva a világban.
    Most abba nem megyek bele, hogy a hagyományos, elavult bankrendszer, a kizsákmányoló, tolvaj bakkárokkal és az uraikkal mekkora energetikai pocsékolás végeznek a blokklánc technológiával szemben. Meg sem említve az uralmukat még ideig-óráig fenntartó hadsereg pusztító energetikai lábnyomát.

    Nem bányászkodom, csupán a blokklánc technológia az, ami egészen új megvilágításba helyezi - számomra - a jövőt.
    A Bitcoin hálózat mögött lévő ( nem a bitcion, mint kriptovalutára gondolok ) technológia az ami forradalmi. Az, hogy ezen technológia "melléktermékeként", coinokat adnak ki az egyes erre a technológiára épülő cégek, társulások, az egy dolog.Ezen lehet nyerészkedni. Ugyanúgy, mint az elavult értékpapír tőzsdén a múlt évezredi cégek értéktelen papírjain.

    Számomra a probléma az, hogy az Öcsköshöz hasonló emberek olyan dolgokról (nem) fejtenek ki véleményt, értelmes hozzászólást, aminek még csak az alapjait sem ismerik.
    A tömény rosszindulat és rosszakarás sugárzik sok-sok kommentelőböl a blokklánc technológiával kapcsolatosan, hogy az már-már szánalmas. Konstruktív, érdemi hozzászólásra nem kaphatóak.

    Értem én, hogy a bányászat nem éppen ideális dolog, mert nincs videókártya. Abba bele sem megyek, hogy aki játszani akar, annak miért is kell a legújabb kártya hozzá...Én is tavaly dec. 27.-én vettem egy 3060Ti-t, 210e pénzért, de munkára és nem játékra. Főleg nem bányászkodásra.

    De, azért mielőtt köpködük, érdemes lenne utána nézni, hogy miről is van szó.
    Nem mellesleg, lehet éppen a blokklánc technológia lesz az, ami megreformálja a teljes energetikai ipart.Is. Mert afelől ne legyen kétség, hogy 5-10 év múlva a bitcion és at etherium hálózat olyan szinten fogja megreformálni a mindennapokat ( jó és rossz irányban is sajnos ), mint az internet tette azt napjainkra.

    Az, hogy ez jelenleg mennyit fogyaszt, eltörpül például a bankrendszer, hadiipar, gyógyszeripar, klimatizált helységek vagy a - mily triviális -, de az Amerikában használt ruhaszárító gépek "fogyasztásához" mérten.

    Summa-summárum: nagyszerű hírek vannak a világban a Bitcion és Etherium hálózatával kapcsolatosan a világban, és ideje lenne végre pozitív képet is festeni, nem csak a kicsinyes hozzáállásunkat dicsfénybe emelni. A bitcoin, a Bitcoin és a blokklánc technológia itt van és maradni is fog. Sem betiltani, sem megszüntetni ezekután már nem lehet. Decentralizált és ez a lényeg.

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • alton1978

    tag

    válasz tomcat78 #54 üzenetére

    Cicus!

    Miért nem tanulsz és olvasol a technológia hátteréről? Miért mindig a dollár, meg a árfolyam meg az esés és emelkedés érdekel? Nem maradtál le semmiről!
    Ezek a dolgok csupán másodlagos dolgok és közel sem a legfontosabb a technológiával kapcsolatosan. Nem mindenkit a pénz érdekel és mozgat.

    u.i: Hajrá Jerry!

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • alton1978

    tag

    válasz UnA #58 üzenetére

    Biztosan érdekli őket a pénz is. A mai világ erről szól. De azért egy ilyen-olyan farmnak van költsége is. Nem is kicsi.
    Azonban a múltban voltak, akiket a technológiai haladás vágya vezérelt, s ha az nem lett volna, akkor ma nem itt beszélgetnénk.
    Abban azonban biztos vagyok, hogy a blokklánc technológia megalkotása mögött nem a nyerészkedés volt a vezér elv.

    Máskülönben meg, a blokklánc technológia is fejlődik és már nem sokáig lesz szükség bányász farmokra ebben a formában, mint most. De, lehet, hogy tévedek és a hírek is másról szólnak.

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Új hozzászólás Aktív témák