Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UnA

    Korrektor

    válasz alton1978 #56 üzenetére

    Csak óvatosan kérdezem: te úgy gondolod, hogy a bitcoinos farmokat a technológiai haladás vágya és szeretete hozta létre, és nem érdekli őket a pénz?

  • tomcat78

    őstag

    válasz alton1978 #56 üzenetére

    Tündérkém! Ha nem tudsz tovább lépni a homokozóból hozott, óvodás stílusodon, szerintem nem nagyon van miről eszmét cserélnünk! Tudod: A stílus, maga az ember. Próbálj meg eképp viselkedni és véleményt alkotni! Mert így számomra tényleg teljesen komolyan vehetetlen vagy, bármit is próbálsz meg érvként felsorakoztatni a vélt vagy valós igazad mellet. Emlékezz az első kis szösszenetemre: Vicc vagy! De látom nehezen engeded el a betü huszárkodást. Amennyiben ez sikerül, nagyon szívesen-ész érvek mentén- kifejtem neked, hogy szerintem a jelenlegi formában miért is nem jó szarra sem egyik coin sem. A technológiát sehol nem kritizáltam Sem ebben a topicban, sem máshol! De a hozzászólásod alapján, látom ez a részlet elkerülte a figyelmed.
    A tanulást javasolnám én is neked a társadalmi beilleszkedés, szicializáció, és ezek perem témaköreiben. Nem zavar, ha vannak gondjaid, bátran kérj tanácsot akár itt, de talán méginkább szakembertől! Én biztosan nem foglak ezért lenézni vagy esetleg kiközösíteni! Hidd el, ha elég konstruktív vagy, akár még szívesen segítek is. Nem vagy hülye, ebben egészen biztos vagyok! Próbáld ezt erősíteni, ne az ellenkezőjét. De eddig ez az én hozzászólásomra reagálva nem nagyon ment. :R
    u.i.: Sem Tom, sem Jerry nem tudott végérvényesen a másik fölé kerekedni. Lehet drukkolni, de a végkimenetel boritékolható. Bár, ha társadalmi öniróniának szántad, részben elfogadható.
    Szerintem tényleg engedjük el a dolog ezen oldalát. Sehová nem fog vezetni. Felőlem idegesítheted még magad, vagy mulathatsz rajtam. De a stílusodat tekintve nem foglak tudni ember számba venni. Persze, nem várhatom el, hogy ezen változtass. Hisz valószínűleg a saját hierarchikus rendszeredben már rég elhelyeztél valahol. De azért amennyiben mégis sikerül, akár még jót is dumálhatunk. Úgyhogy jelen formában zárszónak: Iszom egy sört az egészségedre! A többi rajtad áll.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák