Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz AMn3t #8 üzenetére

    Persze, van egy halom program, ami köti a felhasználót a Win-hez, ez tény; de az is tény, hogy ez a legtöbb embert nem érinti! Én az átlagról beszélek. Engem is csak a játék köt, pedig használok még pár programot.

    azbest: Ahogy végeztem az összes gépemen lévő játékkal, darálom le a Win-t, és megy fel valami linux; majd előtte tesztelek, Tomb Raider (2013) biztosan megy linux alatt is, és állítólag nincs nagy hátrányban, Win-hez képest talán csak 20%-kal megy vacakabbul. Ha kijönne a Star Citizen linuxra, engem elveszítene a M$ végleg. :D

    Glenda: Netflix? Nekem nincs rá szükségem. DC++ működik linux alatt is, ahogy uTorrent is. :Google meghajtója helyett meg ott a sokkal jobb mega.nz! :)

    [ Szerkesztve ]

  • opr

    veterán

    válasz AMn3t #8 üzenetére

    Teljesen egyetertek!
    Altalaban mikor engem tamadnak a harciTuxok, mindig csak annyit mondok, hogy:
    - total commander
    - notepad++
    - Visual Studio
    Es jobb esetben vegignezem, ahogy elballagnak, rosszabb esetben vegig kell hallgatnom, hogy mc, notepadqq, vi. :(

    ;]

    Viszont kicsit komolyabban:
    Rengeteget hasznaltunk linuxot, mint munkaban, mint esetenkent maganeletben, es azt kell mondjam, a hatam kozepere se hianyzik otthonra, inkabb kifizetem a win-t.
    A linux a legstabilabb rendszer, addig a 15 percig, amig ossze nem fossa magat valami tok random modul, ami addig a letezeserol se nagyon adott jelet, es gallyra nem vagja az egeszet. Utana johet a harom napnyi mosolygos forumbujas, aztan vagy sikerul megoldani, vagy beirjatok egy hetes storynak, es kisorsoljatok, hogy most ki vallal be egyet a csapatert.
    Tapasztalataim foleg debian es ubuntu 14.xy LTS alapuak.

    Aztan visszaszaladunk winre. Aztan rajovunk, hogy ez mekkora szar mar, hasznaljunk inkabb linuxot, ugyis multiplatform kodot irunk. Aztan rajovunk, hogy azert a linuxnal megsincs szarabb, es visszamegyunk winre. Ahol rajovunk, hogy de van, es visszamegyunk linuxra. Komolyan, mikor lesz mar egy epkezlab oprendszer a piacon? :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák