Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz AMn3t #8 üzenetére

    Teljesen egyetertek!
    Altalaban mikor engem tamadnak a harciTuxok, mindig csak annyit mondok, hogy:
    - total commander
    - notepad++
    - Visual Studio
    Es jobb esetben vegignezem, ahogy elballagnak, rosszabb esetben vegig kell hallgatnom, hogy mc, notepadqq, vi. :(

    ;]

    Viszont kicsit komolyabban:
    Rengeteget hasznaltunk linuxot, mint munkaban, mint esetenkent maganeletben, es azt kell mondjam, a hatam kozepere se hianyzik otthonra, inkabb kifizetem a win-t.
    A linux a legstabilabb rendszer, addig a 15 percig, amig ossze nem fossa magat valami tok random modul, ami addig a letezeserol se nagyon adott jelet, es gallyra nem vagja az egeszet. Utana johet a harom napnyi mosolygos forumbujas, aztan vagy sikerul megoldani, vagy beirjatok egy hetes storynak, es kisorsoljatok, hogy most ki vallal be egyet a csapatert.
    Tapasztalataim foleg debian es ubuntu 14.xy LTS alapuak.

    Aztan visszaszaladunk winre. Aztan rajovunk, hogy ez mekkora szar mar, hasznaljunk inkabb linuxot, ugyis multiplatform kodot irunk. Aztan rajovunk, hogy azert a linuxnal megsincs szarabb, es visszamegyunk winre. Ahol rajovunk, hogy de van, es visszamegyunk linuxra. Komolyan, mikor lesz mar egy epkezlab oprendszer a piacon? :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz CPT.Pirk #15 üzenetére

    Gnome-commander: ne vicceljunk mar, kozelebe nincs a TC-nek, akkor mar inkabb az mc. Persze, ha ugy tekintunk ra, mint egy ketablakos intezo, akkor de, csak eppen az kb az 1%a a TC-nek.
    Kate: nem ismerem, de gyors utanaolvasas alapjan mindenkeppen ra fogok lesni, koszi! (alt+egeres "szabad" kijelolest, copy-paste-et tudja, van benne rendes "regex find-replace in all open files" support, stb?)
    Visual Studio Code: Igen, ez egy gyakori erv, csak sajnos rossz. Kozelebe sincs funkcionalitasban a Visual Studio-hoz sajnos. Pedig de nagyon jo lenne... Legnagyobb hatranya szunne meg a linuxnak, legalabbis szamomra. Talan majd egyszer! :)

    Stabilitas: ne keverjuk a servert egy fejlesztoi geppel legyszives, nagyon nem ugyan az jellegu terheles. Ez kb most olyan volt, mintha egy guminot hasonlitottal volna egy igazihoz. :U ;]
    A 15 perc termeszetesen koltoi tulzas volt, nem gondoltam, hogy barki komolyan veszi.

    azbest: jogos, befejeztem. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák