Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simon7109

    csendes tag

    nem értem mi bajotok a Nokiával és a Symbiannal.
    ma már ugy tűnik,hogy divat fikázni....
    jelenleg egy N8-am van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.a sebességgel sincsenek gondjaim.néha várni kell 3 mp-t,hogy megnyissa a programok mappát de ezért tettem rá az SPB Shellt.röccenés mentesen megy.
    soha az életben nem vennék androidot nem értem mit esznek benne az emberek.na meg az a bajotok a Symbiannal,hogy még mindig ugyan olyanok az ikonok meg az egész alap koncepció mint régen?és akkor mi van?én speciel örülök neki,hogy nem változott a jól megszokott rendszer.minden ugyan ott van mint az előző telefonomban.nem kell keresgélnem,hogy megtaláljak valami beállítást mert tudok mindent,hogy hol van.
    a hardware téren sem értem a gondokat.az,hogy nem 800 hanem 680 Mhz-s proci van benne nem változtat semmin.nem a hardware hibája,hogy néhány cuccot lassan nyit meg.bizonyíték erre az SPB Shell.ha gyenge lenne akkor ott is lassan nyitna meg néhány mappát de ott reccenés mentesen megy minden.kicsit optimalizálni kell a Symbiant és jó lesz az.
    na meg a processzor sem olyan elavult azért.a legtobb telefonban 800 Mhz-s van ami nem sokkal tobb mint a 680....
    mondjuk az valóban igaz,hogy a tobbi felső kategóriás telefonhoz képest drága de ilyen jó kamerával ellátott telefont még nem láttam.na meg az ár/érték arányról is csak a Nokia híreknél beszéltek.mert pl az iPhone 4 igen megér 7-800 eurot...

    [ Szerkesztve ]

  • simon7109

    csendes tag

    válasz Bog #48 üzenetére

    akkor a gond szerintem nálad lehetett.nekem N8-am van.március 23-tól használom és semmi gondom nem volt vele.nem fagyott le egyszer sem és nem indult újra sem.a menüt mindig megnyitja.és így SPB-vel meg még gyorsabb lett.
    nem akarom védeni a Symbiant sem a Nokiát mert igen vannak hibái de még mindig a Nokia csinálja a legjobb anyagokból a telefonjait és megbízhatóak is.eddig nekem csak Nokiám volt és mindel tokéletesen meg voltam elégedve.próbáltam az androidot nem is egy androidos telefont de nem az én világom.össze vissza van minden nem találtam benne semmit.az tény,hogy gyors ami jó de számomra más nincs is benne ami jobb mint a Symbianban.
    most ez az N8 két évig lesz nálam és jó tudni,hogy folyamatosan fognak jonni a frissítések és egyre jobb lesz a Symbian.ha pedig letelik a 2 év akkor utána is Nokiát fogok venni akármi akármit mond mert számomra nincs a tobbi rendszernek annyi előnye,hogy érdemes legyen lecserélnem.persze akkor már valszeg nem igazán lesznek S3-as telefonok de attól még Nokia marad és vagy WP7-est fogok venni(vagy már WP8?) vagy pedig MeeGo-t persze ha kihozzák.

Új hozzászólás Aktív témák