Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simon7109

    csendes tag

    nem értem mi bajotok a Nokiával és a Symbiannal.
    ma már ugy tűnik,hogy divat fikázni....
    jelenleg egy N8-am van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.a sebességgel sincsenek gondjaim.néha várni kell 3 mp-t,hogy megnyissa a programok mappát de ezért tettem rá az SPB Shellt.röccenés mentesen megy.
    soha az életben nem vennék androidot nem értem mit esznek benne az emberek.na meg az a bajotok a Symbiannal,hogy még mindig ugyan olyanok az ikonok meg az egész alap koncepció mint régen?és akkor mi van?én speciel örülök neki,hogy nem változott a jól megszokott rendszer.minden ugyan ott van mint az előző telefonomban.nem kell keresgélnem,hogy megtaláljak valami beállítást mert tudok mindent,hogy hol van.
    a hardware téren sem értem a gondokat.az,hogy nem 800 hanem 680 Mhz-s proci van benne nem változtat semmin.nem a hardware hibája,hogy néhány cuccot lassan nyit meg.bizonyíték erre az SPB Shell.ha gyenge lenne akkor ott is lassan nyitna meg néhány mappát de ott reccenés mentesen megy minden.kicsit optimalizálni kell a Symbiant és jó lesz az.
    na meg a processzor sem olyan elavult azért.a legtobb telefonban 800 Mhz-s van ami nem sokkal tobb mint a 680....
    mondjuk az valóban igaz,hogy a tobbi felső kategóriás telefonhoz képest drága de ilyen jó kamerával ellátott telefont még nem láttam.na meg az ár/érték arányról is csak a Nokia híreknél beszéltek.mert pl az iPhone 4 igen megér 7-800 eurot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák