Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz M107 #25 üzenetére

    A 60 FPS alatt nincs élet addig volt igaz ameddig be nem jöttek a 144-165-180-240Hz-es képfrissítésre képes megjelenítők :P

    Nekem speciel 165 FPS alatt nincs élet multis címeknél :)

    A PC építés magamnak egy hobbi :))
    Sőt azért lett olyan a gépem mint most is látható az adatlapomon, mert korábban adott munka miatt szükséges volt a fejlesztés.

    A ki mennyit keres és mire költi az mindenkinek a saját dolga :K

    Én a 90k Ft vs 900k Ft történetre reagáltam ha már közkincsé lett téve, hogy a 900k Ft-os géppel gyorsabban-hamarabb lehet adott folyamatokat elvégezni mint egy 90k Ft-ossal.

    Ezzel élcelődtem, ha már egy olyan számtech fórumon vagyunk, ahol nem ritka az, hogy a tagok gépeiben lévő alaplap, memória, adattároló, táp vagy bármilyen egyéb alkatrész annyiba kerül egymagában mint másnak a komplett gépe.

    A 90k Ft meg 900k Ft-ról beszélni komplett gépek esetén meg önmagában megmosolyogtató egy $3.000/~857.387Ft-os CPU híre alatt :D

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • -Skylake-

    addikt

    válasz M107 #34 üzenetére

    "akinek meg nem számít a pénz az adja nekem"

    Ebben sincs tul sok racio. Azt kell itt latni, hogy vannak emberek akik ugy vasarolnak, hogy eloszor megnezi a szolgaltatast amit venni akar ES amennyiben az megfelel, akkor kifizeti annak az arat. Nem arrol van itt szo, hogy csorikamnak egeti a zsebet a 14 milla aztan nem tudja mihez kezdjen, hat vesz egy ilyen cfgt. Itt arrol van szo, hogy emberunk leul, nyit egy chromet es azt mondja : "na, en szeretek pcn jatszani, penzem van, guglim guglim mond meg nekem, melyik az a konfig amin a legvadallatabb beallitasokkal is tudok gamelni barmivel ? Gugli meg aztmondja caseking cfg 40K euro, emberunk meg azt, hogy akkor itt talalkozott az igeny es a szolgaltatas. Ennyire egyszeru.

    Ez nem egy feleslegesen elkoltott 40k euro, hanem a vasarlo altal tamasztott igenyeknek ennyibe kerul megfelelni.

    "Nekem ennyire nem számítana a pénz én inkább kurváznák jut is marad is és nem a szépségre hanem a tudásra mennék :)"

    Erre meg annyit, hogy barmibe le merem fogadni, hogy ennek a pc-nek a felvevoretege olyan emberekbol all, akik a cfg megvasarlasa utan is minden nap elmehetnek kurvazni dubajba 3szor, meg barmilyen tudast ki tudnak fizetni es emellett tudnak szepek lenni.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák