Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz Studi #63 üzenetére

    Szobában nézz össze egy mft-t és egy aps-c-t úgy, hogy lefényképezed egy szeretted 1.5-2 méterről és mögötte 2-3 méterrel ott a könyvespolc, fal bármi. Elég látványos a difi. Hát csak így jön ide a dof, persze elhiszem, hogy az egy extrém dolog, hogy ilyen képeket csinálna főleg az ember a szeretteiről és el is határolódom magamtól. :)

    Ijk: Hagyd, mft-nél állandóan ez megy, 5-6 éve meg ez ment a Nikonnal, bárki szerint nem a Nikon volt a legjobb, még egynémely házigazda is jött "kommandózni", hogy hülye vagy ha éppen Canon-t használsz még akkor is ha éppen neked a fő témádhoz a 70-200l/f4 volt az egyetlen megfizethető obi. A legjobb, hogy még néhány arc is ugyanaz és sikerült olyantól Canon-ról Nikonra nyergelve Nikon tulajként megkapnom, hogy sz@r a Nikon, mert nehéz, aki anno éppen a Canon-t szidta hogy mennyire könnyű és kézben tarthatatlan a 350d a 70d-hez képest és hát így a Nikon a király.:DDD

    Szerk: ehhez jön még, amikor mft és (áttételes) nex tulajként megkapom, hogy mennyire jó is ez és én vagyok a hülye, hogy nem látom ezt át, mert hát nekem kéne a géphez alkalmazkodnom és nem olyan gépet keresni, ami megfelel az igényeimnek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák