Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz FefeeX #40 üzenetére

    nekem sem célom létminimumom élni :) a gépem kb 16órát megy naponta, de ebből majd 10órát terheletlenül, úgy, hogy otthon sem vagyok... a hűtőből meg 2személyre ekkora az optimális szerintem... 1-2napra elég főtt kaja mellett simán elfér benne csomó tojás, tejtermék, felvágott, pálinka meg 10-12sör is :) a fagyasztó részéről nem is beszélve... majd ha pár év múlva többen leszünk, akkor gondolkozok nagyobbon... addig meg elég és spórolok a számlán... panelban nincs ablak a fürdőszobán és oda 15w vagy 18w-os fénycsövet tettem, mert amikor otthon vagyunk, majdnem mindig világít... spórolgatok ilyen dolgokon, de amikor a 9600gt-m vettem kb fél éve, akkor még nem voltak ilyen "zöld-kártyák" és nem is szándékozom lecserélni... majd ha újat veszek és lesz energiatakarékos alternatíva, azt választom... nem vagyok amúgy szemetelős fajta sem... ahogy tudom, óvom a környezetet is... amit írtam, annak meg a végére tettem a lényeget... az, hogy nem ilyen oldalról kellene szerintem elkezdeni a környezetvédelmet, hogy most 1v vagy 0.8v a feszigénye a kártyának? inkább a sokliteres benzintemetőkkel, illegális ész nélküli fakitermeléssel és környezetvédelemmel kellene kezdeni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz FefeeX #40 üzenetére

    A gyártó ezzel a kis módosítással összesen 39%-kal csökkentette a videokártya fogyasztását: a Green Edition esetében 59W a TDP értéke, a hagyományos GeForce 9600 GT ezzel szemben 96W-os TDP-vel bír.

    Még is csak a 4670 teljesítményére romlott, közben kevesebbet fogyaszt, és még annyira sem melegszik.

    A sima 96GT is nagyon jó versenyben van a tőle 10-15% gyengébb 4670 ellen, mivel árban csak 1-2 ezer Ft a különbség.

    A legelterjedtebb felbontás még mindig a 1280x1024, amíg nem cserélik le tömegesen a 17 és 19"-es LCD-ket, és CRT-ket, addig nagyon vétel lesz ez a kari.

    Egyszerűen most elég erősek a kártyák a játékok igényeihez képest. A legoptimalizálatlanabb játékra is simán lehet dobni a kis GT-vel 2X AA 16xAF -et, míg egy átlagosra 4xAA 16xAF -et 1280x1024 High mellé.

  • Male

    nagyúr

    válasz FefeeX #40 üzenetére

    A feszültségtől négyzetesen függ a fogyasztás ;) (ugyebár P = U^2 * R) , szóval ezt a fesz visszavételt nem kéne annyira lenézni.

    #19: Az nVidia az FX-eknél vezette be a 2D/3D órajel váltást, szóval ő sem ma kezdte, maximum újrakezdte.

Új hozzászólás Aktív témák