Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    válasz alamuszi #17 üzenetére

    Ja, persze, akkor soha semmit ne vegyenek az emberek számítástechnikai boltban, mert minden kereskedés kamuzik és át is akarnak verni :)
    Nem tudom Te hol vásárolsz, de én érdekes módon találkoztam már normális boltokkal, ahol nem az volt a fontos, hogy átverjük a vevőt, meg jól lehúzzuk, hanem az, hogy megtartsák a vásárlót. És ez a bolt is olyan, ahol vettem a gépet. Egyrészt hozzáértő ember cserélte az alkatrészt, másrészt ennyi erővel minden egyes boltban vásárolt alkatrészhez (nem csak ACER netbook alkatrészre értem) be kéne vinni a gépet, hogy ők cseréljék ki, mert ha Te otthon cseréled ki, már nincs rá garancia. Legalábbis én ezt vettem ki abból, amit írtál. Én még nem láttam olyan boltot, amelyik ezt mondta volna.
    Azt meg sose fogják észrevenni, hogy valaki alkatrészt cserélt a gépben. A régi memóriát megtartottam, mert fillérekért nem fogom eladni. Ha meg valami gond lenne a géppel, egyszerűen visszateszem a 4 gigás helyére.
    A garancialevelet meg gondolom csak akkor adja az ACER, ha tőlük rendeled a gépet. Mert nekem "érdekes módon" a bolt adta a garancialevelet... mint ahogy eddig is, minden alkatrészhez az aktuális bolt adta.
    No offense, de nem értettem egyet azzal, amiket írtál :R

Új hozzászólás Aktív témák