Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz Rickazoid #53 üzenetére

    Èn márpedig akkor is szívesebben nézek filmet egy HD Super Amoleden 5,3 colon, mint hogy egy mezei 22-es TN paneles tévét bámuljak. Tárhelyre meg folyamatosan lehet pakolni, újra és újra. Emellett használom a tollat, jegyzetelek, rendszeresen játszok kisebb-nagyobb játékokkal, és Internetezek, ami csak egy elvakult ember számára nem jobb 5,3 colon mint 3,5'-ön 4'-en, vagy 4'3-mon.
    Ès persze azzal is tisztában vagyok, hogy nem mindenkinek kényelmes ez a nagy méret, s hogy sokaknak semmi szükségük rá valójában. Èn imádom, sokkal használhatóbb számomra, mint a kisebbek, akinek meg nagy, és erős a hardvere, az is vehet magának kisebb méretűt, gyengébb hardverrel.

    Peace :R

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Rickazoid #53 üzenetére

    Ez mind szép amit itt leírsz, de ennek ellenére milliók veszik ezeket a tepsiket, nyilván csak divatból persze.:U
    El kéne fogadni, hogy ma már az okosmobil bőven túlment a puszta mobiltelefon fogalmán. És a másik, hogy már megint a saját elveinket akarjuk a többségre ráerőltetni, hogy nem jó filmet nézni, stb... baromság, mert én nem látom az értelmét. Ne keresd az értelmet, én azt mondom, mindenki tudja mire kell aki ilyet vesz.;) Nyilván vannak feltűnési viszketegségben szenvedők is, akik kiakarnak tűnni a tömegből, hogy ekkora tepsiket vesznek. De ez ma már szerintem egyáltalán nem feltűnő dolog.
    Szóval te is ezt követted itt, hogy ha nekem nem jó, akkor másnak se! Nem nagyon nincs így...

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • HuMarc

    addikt

    válasz Rickazoid #53 üzenetére

    Valóban nem lenne szükség nyílt operációs rendszerre, de mivel az Androidot bármire rá lehet rakni, semmi értelme egy saját, zárt operációs rendszert fejlesztenie senkinek.
    Én nem mondtam, hogy ezek A tökéletes multimédiás rendszerek. Én azt mondtam (vagy inkább erre akartam kilyukadni), hogy az emberek nagy része ekként tekint az okostelefonokra és a mostani okostelefonok funkcionalitása/képességei alapján úgy gondolom hogy a gyártók is ennek szánják azokat.
    A tárhelyet én is kevesleném, amennyiben egy okostelefont multimédiás központként használnék. (nyilván hallgatnék vele zenét, angry birds-eznék vele hetente egyszer a buszon, de nem ezen néznék sorozatokat/filmeket)
    Tehát igazad van, kevés a tárhely. Az emberek többsége ettől függetlenül is multimédiás központként tekint az okostelefonokra, hisz ha megkérdezel egy átlagembert, (Tekintsük átlegembernek azt, aki úgy vesz telefont, hogy bemegy a MediaMarkt-ba és azt veszi meg, amit
    a) a reklámban látott
    b) amelyik tetszik neki külsőre
    c) amilyen a szomszédnak van, mert az menő)

    akkor nem fogja tudni befejezni azt a mondatot, hogy ez nem megfelelő multimédiás rendszer mert...
    Arról, hogy nincs rajta HDMI: Az átlagember (megint csak a fenti példa) úgysem fogja használni a HDMI-t, mivel ahhoz vennie kéne egy kábelt is... (És minek is venne...?)
    Igazad van, játékra célhardver való! De csak kevés ember szerint van igazad. A piaci trendek nem ezt mutatják. (ld.: PS Vita bukása)
    5,9"-en tényleg badarság filmet nézni, én nem is nézek ilyen méretben filmet, de van aki igen. Győzd meg őt, hogy ne nézzen!

    Osztom a véleményedet, szerintem is indokolatlanul és abszurdan nagy, de megint csak azt kell mondanom, hogy ez a mi véleményünk, az eladások mást mutatnak. Pl.: pár napja olvastam egy cikket az SGS-ről, ami 4"-os, és azt írták a cikkben, hogy ez nagynak számít. Most meg 5,5"-os a Note 2, ami 3,8 cm-errel nagyobb mint az anno tepsinek nevezett SGS...

    Megj.: a hosszabb zárójeles részeket OFF-ba tettem, ennek annyi az oka, hogy így átláthatóbb

    [ Szerkesztve ]

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Rickazoid #53 üzenetére

    A mondando lenyege nem a kiemelt resz, hanem, h a velemenyed altalanos igazsagkent kezeled.:(

    Amugy az altalad emlitett tepsik nagy reszere lehet kotni kulso adattarolot&hdmi eszkozt.

    Szoval nem baj, h neked nem jon be&ezert nem ismered ezeket az eszkozoket, csak nem ertem mire fel a szuklatokoru altalanositas.

    Pl. en ertelmetlennek tartom a luxus kocsikat, de nem is foglalkozom a tulajok motivaciojaval&nem minositem oket. Szoval mi hajt, h ennyire ellene vagy ennek? Ha akarsz rola beszelni, ne igy...;) (mert ez igy ures trollkodas)

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák