Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz oO7 #29 üzenetére

    ne terjesszétek már ezt a marhaságot, hogy win8-ra HTML5 + JS -ben lehet csak appokat készíteni

    nem ezt mondtam. de amennyi infót találtam crossplatform (azaz asztali gépeken is és az 1GHZ-es arm cpu-kon is) csak ezek az appok fognak ugyanúgy működni, mivel gyakorlatilag ugyanabban a launcherben futnak. ettől még lehet natív appokat írni, de az pont attól, hogy natív, nem lesz platform független. persze senki nem gátolja meg hogy valaki megírja arm-ra is a total commandert, de attól még az nem ugyanaz a total commander lesz, mint x86-on

    #33
    a dev prev-kor bemutatott videó alapján nagyon nem csak visszafele kompatibilitás alapján "marad benne" a régi gui. explorer csak azon lesz (és ugye azt is fejlesztik, tehát nem csak maradvány)

    mindkettőtöknek:

    viszont -megint csak annyira biztos, amennyire értesültem a dologról- arm-os tableteken a régi gui-s explorer sem lesz.
    szerintem a Metro UI inkább egy egész képernyős launcher a régi GUI-ban, mint új grafikus felület az x86, x64 architektúrán. a kis teljesítményű gépeken, meg csak a Metro UI lesz.
    nagyon meglepődnek, ha pl. tegra-n lenne majd teljesértékű directx.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák