Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Dilikutya #46 üzenetére

    Azt is vegyük hozzá, hogy régen nem tudtál goldért venni előfizut. Szóval azt még megnézném, hogy a mostani emberek hány százaléka fizet pénzt az elő fizuért. BF és CoD meg jön 2 évente és kaszálnak megint.
    Az meg hogy nem mondják meg mennyi az előfizető, nyilvánvaló jele a hanyatlásnak. Én is játszottam sokáig, de érdekes, hogy jót valahogy senkitől sem hallok.
    Amit most művelnek az a legrosszabb szerintem. A régi játékosok ezt az egyszerűsítést nagyon nem szeretik, új játékost meg keveset szereznek ezzel, mert csak azt olvashatják, hogy egyre szarabb. Ha tényleg egyszerűsíteni akarják, akkor azt valószínű gyökeresen máshogy kellene. Nem kellene "szétgagyisítani" a mostanit, vagy alakítsák át tényleg. Ez a toldozzuk itt ott ez a legrosszabb amit tehetnek.
    Eleinte ők hozták az újat, most meg mások után kullognak és azt is rosszul.

    [ Szerkesztve ]

  • Ribi

    nagyúr

    válasz gejala #56 üzenetére

    Elég nehéz megtalálni a középutat. Ne lehessen túl gyorsan sem haladni, de túl lassan se. Ne legyen bonyi, de túl egyszerű sem. Probléma, hogy egyre több a "kazuár mobilos" játékos. Nekik meg a "kőbalta egyszerűségű" játék kell amivel lehet nyomni akár 20-30 percet. De ez nem az MMO. Szerintem az a gond, hogy ezeket próbálják bevonzani MMO-ba, mikor nekik nem is ez a cél. Ahogy a PC ipar is csökken, MMO iparág is csökken. És foggal körömmel próbálják húzni be ezeket, de ennek csak az a vége, hogy az alap "HC" gémereket veszítik el. Csináljanak nekik mást. Kazuár gémernek más típusú játék kell, ne akarják a bonyolultabb játékot ilyen szintre lebutítani. Aztán csodálkoznak, hogy aki eddig játszott vele az lelép, mert nem így nézett ki régen. Aztán a kazuár gémer meg úgyis évente (havonta) megy máshova, mert nem kötődik az egészhez, csak kell egy kis kikapcsolódás.

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Dilikutya #67 üzenetére

    Szóval te azt akarod mondani, hogy trial alapján ítéled meg a játékot amiből a fejlődés csak egy kis része az egésznek és az endgame contentet nem is láttad, de mégis faszán véleményt mondasz róla? AAahaaaa, jóóóó. Szerintem inkább ne tedd...

    Ahogy fentebb említették régen nagyon meg kellett küzdeni a cuccokért, raidekből kb semmit sem láttál ha nem voltál rendes guildben. Aztán jött a normál és HC, hogy a kezdőbb guildek is lássák az egészet, majd behozták a faceroll random raideket a 10 éveseknek. Ott tényleg mindenki megérezte, hogy igencsak beindult a pénz beszél hozzáállás. Az előtt még tudtad, hogy valaki kiparkolt a főtérre az X cuccal, akkor ő keményen megdolgozott érte. Aztán kb. ugyan az volt mindenkin, csak kicsit gyengébb verzióban.
    Régen bújtad a forumokat, hogy mi a jo cucc, mi a rota, hova mi a bis. Volt pár boss amit véletlenül, de le lehetett verni speciális buildekkel, akkor aki olyan kaszt volt az összefarmolta az arra legjobb geart. Meg kellett dolgozni a sikerért, és az egész klánnak együtt kellett dolgoznia, hogy előre jusson. Bizony volt, hogy más más bosshoz cserélni kellett embert, mert amúgy nem ment volna le. Lehet így trial izével tömeg terméknek tűnt, de a vége az nagyon nem az volt. :(

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Dilikutya #71 üzenetére

    Azt mondod, hogy láttál egy randa dagadt nőt bikiniben és ebből azt a következtetést vonod le, hogy nem jó a sex. Remélem érted a hasonlatot. Én nagyon sok időt és megfelelő havi előfizut költöttem rá. Neked nem tetszik, nincs itt gond, de a trial az 0. Nem sok köze van a tényleges játékhoz.

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Dilikutya #73 üzenetére

    Trial az sztori mód random + emberekkel. Nincs köze az MMO-hoz. Nem ragozom tovább, mert láthatóan nem akarod megérteni.

Új hozzászólás Aktív témák