Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz stifi #97 üzenetére

    Azért ez nem ilyen egyszerű. Persze könnyű azt mondani, hogy megy a sírás mert valaki hangot ad annak, hogy valamivel nem elégedett...

    Lehet gépelési, nyomáspont..stb funkciónális szempontból nem lesz vele gond, viszont érdemes lenne végiggondolni pár dolgot:
    1. oda a 6-os blokk. elég kényelmes volt. szerinted jó ami helyette van? fejlődésnek tartod? felőlem.
    2. Szerelhetőségi szempontból nézd meg a bill. szerepét. Ez, hogy alakul majd az új egységgel? Még nem tudjuk...remélhetőleg nem romlik.
    // Persze tudom van egy-két tökig öltöny manager...aki nem barkácsolja a gépét, én őket is megértem, de elég komoly számban vannak olyan TP tulajok akik nem riadnak vissza egy-két belső elem cseréjétől ha úgy alakul.
    3. Mi lesz a Thinklight sorsa? Fog világítani a bill? Még szintén nem tudjuk ez milyen irányba fog változni.

    De azért rendesen gyülekeznek a fellegek...és egyelőre még nem tudjuk, hogy kisüt e a nap...

    (Egyébként ha az elrendezés maradt volna csak a az akku type stílusra váltottak volna szerintem jóval kevesebben kárognának)

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák