Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Lecter

    csendes tag

    Sztem ti nagyon nem vesztek észre valamit. A terrorizmus globalizálódásának egy népcsoport az oka: a ZSIDÓK. Most biztos azt hiszitek, hogy antiszemita vagyok, pedig nem vagyok az, csak tényszerű. Izrael létre jöttét heves ellenállás előzte meg az Arab Liga részéről, majd létrejöttének másnapján a szomszédos arab országok támadást indítottak ellenük. Hiába voltak túlerőben, szervezetlenek voltak, ellentétben a nyugat által fegyverrel és pénzzel támogatott zsidókkal szemben. Kitúrták a palesztínokat a földjeikről, és a mai napig csak látszatintézkedéseket tesznek az ügy megoldása érdekében. Az USA, köszönhetően annak, hogy valamennyi kormányzatában nagy számú zsidó volt, jelentős támogatásokat nyújt mindehhez. Az egyetlen normális izraeli miniszterelnök Jichak Rabin volt (egy szélsőjobbos izraeli megölte, mondván, hogy a Nagy Izrael területi kibontakozását akadályozza), aki békeszerződést kötött Jordániával, mitőbb, rávette az akkori Jordán uralkodót, Husszeint (Nem Szaddam Husszein ), hogy biztosítson területet a palesztínok számára. Ciszjordánia (West Bank) néven létre is jött egy terület, amit a palesztínok leendő hazájának jelöltek ki. Az izraeli kormány meg áthatolhatatlan védőfallal körülvette, helyenként 20km mélyen a kijelölt területbe be is nyomul a fal, jogtalanul elvéve területeket a palesztínok elől. Egy alig 6000 négyzetkilóméteres terület esetén ez jelentősnek mondható. A nyugati államokban pedig csak azon országokban voltak különböző iszlamista militáns csoportok által végre hajtva merényletek, amelyek támogattak valamilyen arab ellenes koalíciót. Afganisztán, Irak, stb. Például magyarországon a közeljövőben, a magyar külpolitikát figyelembe véve nem lesznek terrorista akciók, mert jó viszonyt ápolunk az arab országokkal, stb. A honvédelmi minisztériumon is volt egy cikk ezzel kapcsolatban.

  • Dr. Lecter

    csendes tag

    válasz vfo7 #17 üzenetére


    És szerinted én a te írásodra reagálva írtam azt, amit írtam? Hát nem. Az arab terrorizmus 20-dik századi megjelenésének, és globalizálódásának okaként írtam, amit írtam.

  • Dr. Lecter

    csendes tag

    válasz Peet210 #22 üzenetére

    Az éremnek 2 oldala van. Te a nyugati média által beállított képet láttad, de nézd meg a terroristák indítékait. A módszereik kétség kívül elítélendőek. De a kilátástalanság, amibe Izrael taszította a palesztínokat, kellő táptalajt biztosít a szélsőséges iszlamista ideológiák számára. A másik: Irak. Az araboknak nincs szükségük demokráciára, erre az USA, koholt vádak alapján lerohanta másodjára is Irakot, még nagyobb káoszt okozva, mint amekkora volt. Ők úgy voltak ''boldogok'', habár biztos van náluk egy réteg, aki megváltásnak tartja a koalíciós erők megjelenését, de a többség a régi rendszerben érezte jól magát. De nem baj, az amerikai kormány kárpótolja magát a kőolajjal, hiszen erre ment ki a játék. Meg a délszláv válság idején, uránérccel kárpótolta magát az USA, hogy ''segített''. A kiaknázatlan uránérc bányákban, főleg a Dinári-hegység vidékén, a mai napig az amerikai kormány lenyúlja az uránt. Amit a média tudomásunkra hoz, az csak egy töredéke a valóságnak...

    Nekünk sem volt szükségünk a büdös oroszokra, és a rohadt baloldali ideológiájukra, mégis jöttek. És megtörtént 56... Csak ez az 56' az arab világban sokkal szélsőségesebb keretek között valósul meg :( :(

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák