Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Nagyon vártam ezt a telefont mert a pletykák szerint Zoom kamera került volna bele és a széles látószög maradt volna a Pro privilégiuma. Ha valóban megkapta volna akkor váltok iPhone 7 Plus-ról, de így már érdektelen lett számomra az "olcsó" iPhone.
    Rengetegszer használom a Zoom-ot a mostanin és 1 kezemen meg tudom számolni mennyi panorámát rögzítettem az évek alatt, vagy éreztem szükségét a széles látószögnek.. Tudom, nem én vagyok a célközönség.
    Viszont a váltás már érett, így vagy keresek egy boltot ahol az XS Max még kapható, vagy fájó szívvel de mint egyetlen alternatíva megveszem a 11 Pro Max-ot. De azt úgy mintha a fogamat húznák, mert szerintem indokolatlanul drágára sikeredett ismét.
    De nyilván ez is majd eladási rekordokat fog döntögetni mert hát azért mégis 400$-al olcsóbb mint a nagy tesó. Az hogy meg Magyarországon 290k és nem 220-230k azt a rekorder áfának és a szintén rekord mélyponton lévő forintnak köszönjétek. Aki teheti az menjen ki külföldre, nyaraljon (teleljen) egy jót és vegye meg €-ban (ha időben váltott át) 30-50 ezerrel olcsóbban mint nálunk (németeknél 800€, ha 310-nél vettél €-t akkor 248k huf-ért a tied).

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák