Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz dezz #51 üzenetére

    Ugye-ugye, valójában nincs itt A és B. A 98-as megjegyzésben pedig a vak is látja az iróniát.
    A nappaliját úgy rendezi be mindenki, ahogy szeretné. Ha te csak paneles 18 nm-t tudsz elképzelni téglalap alapterülettel, az nem az én gondom. Van, akinek ötszögletű, másnak terasz vagy nagy erkély nyílik belőle, megint másnak esetleg a kettő/három együtt. 60 nm-es nappaliban se mindig lehet a tévével szemben, fixen középre (vagy 2-3 méterre) rakni a foteleket. Tapasztalatom szerint a tévé elhelyezése, ill. a nappali berendezése igen ritkán optimális. Még olyan esetekben sem (pl. nálunk), ahol egyáltalán tudják, kb. hogyan lenne az.
    Erre próbáltam többször felhívni a figyelmed, miszerint a háztartások többségében, illetve a megfizethető/kívánatos méret kategóriákban az UHD nem ad lényeges pluszt. Akkor fogják az emberek venni, ha nem lesz más olcsóbban. Így tűnik, 55" alatt még jó ideig nem is tervezik bevezetni a gyártók, lásd a riportot. Szerintem az 55" is csak kényszermegoldás, mert azt többen megengedhetik maguknak. Ki fogja 1,5-2 méterről nézni, hogy a(z egyelőre nem létező) UHD tartalmakat teljes pompájában élvezze? Tudom, szerinted a még kevesebb FHD előnyért is simán ki kellene fizetni a dupla árat…

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák