Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Nem tudom, hányan emlékeztek arra az időpontra, amikor beléptünk az unióba, és mindenki azt hitte, hogy jön a Kánaán, mert minden 20%-al olcsóbb lesz az elhagyott vém miatt. Hát nem lett. Érdekes, nem? Meg mikor nagyon-de nagyon a béka segge alatt volt a dollár és az euro is, annyira rettentően nem lehetett érezni a csökkenést, viszont, amikor 20 forintot ugrott, akkor azonnal 30%-al(!!!) drágább lett minden. Mert kérdem én, hogyan lehetett a bemutatáskor 31 ezer forintba kerülő Ati 4850 mostanra 41 ezer forint annak ellenére, hogy azóta az ATI csökkentette az árait? Tudom, ez költői kérdés marad. Annak ellenére, hogy mindenki tisztában van az okával.

    Csökkenni fognak az árak, reális lesz a 6000+ 15k-s ára, maximum egy hónapon belül. Ugyanis elmúlt a karácsony, amikor mindenki vesz akkor is, ha drága. Most nem kell senkinek, a cégek ránk, vevőkre lesznek utalva, a válság és az általános, ünnepek utáni érdektelenség hatására gatyára fognak vetkőzni, mert ha nem, akkor be fognak csukni.

    A kutyának nem fog kelleni ekkora arányokban a számtech, mint karácsonykor.
    Májusra, ha a forint is megerősödik egy kicsit, lesznek itt olyan árak, hogy páran átkozni fogják magukat az elhamarkodottságukért.

    Üdv:
    G3ll3r

Új hozzászólás Aktív témák