Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Office-R

    csendes tag

    Két kérdésben kérnék segítséget illetve infót.
    1. A navimon az IGO 8.3.2.91972 verziója fut. Többször előfordult, hogy navigálás közben egyszerűen a kezdő képernyővel magától újraindul, majd a belépő menünél megáll. Ha ott a bal alsó térkép ikonra nyomok, akkor folytatódik a navigálás, mintha mi sem történt volna. Ez a menetközbeni böködés nem túl szerencsés, ezért van valami ötletetek erre a problémára ?
    2. A navit használom menetközben a teló kihangosítására is. (nem minden funkciója megy nálam, de ez most nem érdekes, ez sztem a teló hibája) A IGO használatijában az vagyon leírva, hogyha bluetooth-os telóhoz kapcsolódik kihangosítóként, egy kis zöld telefon ikonnak kéne megjelennie az állapotjelző sávban. Nálam ez nem jelenik meg soha, emiatt állandóan ki kell lépnem a bekapcsolás után (készenlétben szoktam hagyni), hogy megnézzem hogy csatlakozott-e, vagy végig kell manuálisan játszani a dolgot. Nem tudom hogy valakinek ez a kis ikon megjelent-e valaha, mert a beküldött navi képeken az állapotjelző sávban mindenkinél csak a gyári négy ikont (némítás, nyomvonal felvétel, TMC állapot, bluetooth rádió kapcsolat) látom. Meg a skin-es verziókon is. Vagy ha a teló direktben kapcsolódik és nem rádión keresztül akkor semmit nem jelez ki?

Új hozzászólás Aktív témák