Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz csanaszb1 #552 üzenetére

    ezeket kínába kb 3500-4000 forintért tudod elküldeni csomag követéssel. nekem általában ez a tervem. eladótól függ, hogy azután mennyi idő lesz a "turnaround" (pandawill-t tudom, hogy nagjából 5 hét szokott lenni onnan kezdve, h feladtam, majd visszakapom a kezembe). a legközelebbi hyundai tablet szervízt pedig shenzenben láttam :)
    b verzió: ha sokallod a visszaküldést, akkor te magad is szétszedheted, mert ezek (mint a példa is mutatja) nem 100 ezres tételek, nem egy vagyont tud veszíteni az ember rajta és elég nagy eséllyel te magad meg tudod forrasztani azt a leszakadt vezetéket, amelyiket a kevésbé ügyes kezű xiao ming nem tudott, mert spórolnia kellett a cinnel ;)

    #metszéspontok

  • Mike88

    senior tag

    válasz csanaszb1 #552 üzenetére

    Mint írták nem egy hatalmas összeg visszaküldeni, persze az árához képest már so-so... Nincs terv, ill. van! Úgy gondolom mondhatom, hogy egységesen az az álláspontunk, hogy megveszünk egy ilyet vagy hasonlót 30-35 ezerért, s bevállaljuk, hogy piszlicsáré dolgokra nincs gar. (hisz nem minden esetben éri meg visszaküldeni). DE! Nem adunk ki 100 ezreket egy készülékért (vagy 30-35 ezret egy hardverben jóval gyengébbért) meg két év garanciáért, hisz aki kiad, az 2 év múlva is val'szeg ugyanazt a (már elavult) sz@rt fogja használni (vagy eladja előbb szotyiért), mi meg 30-35 ezerért ismét veszünk egy korszerű készüléket, s akkor még mindig csak max. 70 ezernél járunk.
    Pl. nálam elengedett a ragasztás egy kis helyen a keretnél ami körülfogja a készüléket... pillanatragasztó, s orvosolva. Egy magyar garost visszaviszel ezért, az más kérdés, hogy azt mondják a te hibád, s tehetsz egy szívességet, de nyilván ha van magyar gar, akkor lehet ilyesmivel futkosni köröket (akár sikerrel), de kínait ezért őrültség visszaküldeni.
    Ha eleve hibásan érkezik vagy 90 napon belül meghibásodik, akkor természetesen visszaküldöd s csere, de ezért is érdemes inkább webshopból vásárolni, rájuk nem kell várni, hogy online legyenek, elintézed mailben, s ha jól megválogatod a shopot, akkor kellően kommunikatívak. Nekem még sosem volt gondom semmivel sem, így személyes tapasztalat nincs, havernak volt már, neki cserélték, de ott is 90 napon belül volt a probléma, hogy az 1 év gyártói gar. mennyire igaz arról nem tudok mit mondani.

Új hozzászólás Aktív témák