Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    válasz lsc #22 üzenetére

    Nem akarok belefolyni a vitátokba, ahogy a másik topikban sem tettem, de én érdekes módon értem, hogy mit ír a kolléga. :U

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

  • imibogyo

    veterán

    válasz lsc #22 üzenetére

    Nem a kritikát vagy a vitát nem bírom, hanem azt amilyen lekezelő stílusban előadod/tad te is és az említett másik kolléga is. Bemásolgatva ide olyan szövegeket, miknek ráadásul semmi köze az aktuális bejegyzéshez.

    Meg hogy lemarházzátok, meg hülyézitek az embert (még ha burkoltan is), holott lehet, hogy nektek nincs igazatok. Ha észérvet hoztál volna fel te is és ő is, akkor tényleg vita lett volna, de így csak beszólásnak éreztem. :(

    De az ilyenekkel: "akkor csak olvass, nem olyan bonyolult az" nem igazán az értelmes vitát segíted elő, csak arról tesz tanúbizonyságot, hogy tévedhetetlennek tartod magad. És erre írtam a PH! nagyúriságodat is, hogy attól, hogy az vagy még nem kell, hogy ez a stílus jellemezze a hozzászólásaidat.

    Most olvasom a "smiley" soraidat, de akkor talán nem ezt az arcocskát kellene használni, meg nem olyan szövegezést, hogy "te tudod a tutit", mert akkor az embernek nem az jön le, hogy humorizálsz, hanem az, hogy leszólod. :K

    Amúgy a másik kollégának sem a "fizikai kontaktus" volt beígérve, hanem az, hogy az ilyen stílusú mondandóját inkább személyesen mondja el nekem, ne egy nicknév meg egy avatar mögé bújva. Ettől függetlenül, lehet, hogy sörözés lett volna a vége. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák