Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somigergo

    csendes tag

    válasz batai15 #878 üzenetére

    Én a P20-at (128 gb, kék) használom július óta. Meg vagyok elégedve vele. Én nem tapasztalom az éjszakai merülést se, ahogy itt néhányan. Maximum 5-7% esés van 8-10 óra alvás alatt, úgy hogy szinkronizáció, wifi, mobilnet mindig aktív. Szerinte gyönyörű képeket lehet készíteni vele alap beállításokkal is. Ha van idő mókolni (pl tájképek) akkor pro módban még jobb képek készíthetők vele. Az AI (MI) egyes helyzetekben kicsit túl tolja magát (növényzetet fotózva néha nagyon eltolja a színeket, de nagyon jól felismeri azt, hogy mit is fotózol.) . Játékok közben nem tapasztalok nagy melegedést. Imádom azt a funkciót, amikor a wifi automatikusan bekapcsol amikor olyan helyre érkezek, ahol már mentettem wifi hálózatot, ha elhagyom akkor bekapcsol a mobilnet és kikapcsol a wifi. Az én használati szokásommal simán bírja az akksi. Netezés, fb, telefonálás, fotózás és játékok használata esetén is este van még kb 40- 50% töltöttség. GPS szinte 1-2 másodperc alatt talál jelet mindig és nagyon pontos. Szeretem kézben fogni a telefont, bár, ha tok nincs rajta akkor elég csúszós az üveg. A dobozban kapott szilikon tokot és a gyári s-view flip tokot használom. A rendszer mindig gördülékeny és soha nem tapasztaltam akadást sem. P9 után érződik a fejlődés és maximálisan elégedett vagyok a váltással. Ujjlenyomat olvasó is mindig gyorsan pontosan működik. Az arcfelismerést nem teszteltem mennyire lehet átverni egy fotóval, de megfelelően működik. Ha felemelem a telefont már fel is villan és ha látja az arcom a készülék fel is old.

    Frissítések rendszeresen érkeznek a készülékre (GPU turbó határozottan jól teszi a dolgát szerintem).

    Remélem sikerült összefoglalnom. A készülékről elég sok tapasztalat van már a fórumban. Jó olvasást :D

    (#876) istnag

    Olvastam mit kérdezett, de az AR-t már kivesézték, hogy nincs, ezért nem is írtam erről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák