Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoleeWolf

    aktív tag

    válasz kcsa #347 üzenetére

    Nem akarok senkit megbántani, de egyet értek veled, ez a telefon valóban túl van árazva, azt tudomásul vettem, hogy nincs nfc, nem nagyon használtam a régi telómban sem, kicsit zavar ugyan, hogy az akku lassan töltődik, de majd csak feltölt 3-4 óra alatt, sebaj, viszont cserébe gyorsabban merül, a Xiaomi ekkora aksival nálam kibírt két napot, ez ugyanolyan használattal bő egy nap, mindegy sűrűbben töltöm.
    Gondoltam túlélem azt is, hogy a wifiben "csak" az n-es szabványig jutott a dolog, nem érdekes megleszek, de ez a Bluetooth kontra wifi dolog már szíven ütött, amikor beszélek az ügyféllel, és közbe nem tudok a wifi lelassulása miatt egy egyszerű dokumentumot megnyitni, na az már gáz...
    Főleg annak tudatában, hogy egy elavult még új korában sem igazán csúcs mobilnak számító 2 éves Lenovo a7000-es röhögve megcsinálja a letöltés Bluetooth mellett. Nyilván ez a dolog is használat függő, nekem a munkám miatt gyakorlatilag állandóan Bluetooth fülessel beszélek, és közben szükségszerűen meg kell(ene) nyissak tárhelyen lévő fájlokat, aki viszont nem használ Bluetooth eszközt az nyilván nem is érti miről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák