Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    válasz direwolf #13315 üzenetére

    Én értelmeztem, ezért is írtam az utolsó bekezdésemben, hogy nem tudom, hogy magában az a bizonyos komment váltotta ki a mester távozását, vagy más is volt, ami nem innen ered. De ettől még szerintem nem volt poén, amit írt cx29, és nem is igazán volt konstruktív. Vélemény, oké, joga van hozzá, oké. Megsértett vele valakit? Igen. (Ha a való életben is mondok valamit, ami valakinek rosszul esik, nem kezdem firtatni, hogy de miért, meg nem is volt sértő, stb, hanem azt mondom: oké, neked valamiért rosszul esett, elnézést. Ennél többet nem várnék el egy fórumon sem, de ez emberi dolog lenne szerintem, és nem túl elrugaszkodott elvárás) Főleg úgy, hogy jelenleg ez a "félkész rendszer" amit emleget, az egyetlen fejlesztés tudtommal, ami jelenleg zajlik a Slim és a ICS összefüggésében. Amire sokan vártak, mint a messiásra. Hogy ki miért akar ICS-t, és mit vár tőle, az mellékes ebben a dologban. Az világos, hogy nem neki szólt személy szerint, hanem kollektíven mindenkinek. Mintha egy építkezésen azt mondta volna, hogy minek ide ez a ház, jó volt itt a régi is, ami itt volt, minek kínlódtok vele. Engem ez zavart. Hogy a partvonalon kívülről beleszól, ráadásul feleslegesen cinikusan. Magam is kedvelem az irónia eszközeit, de ebben az esetben nem volt világos a célja.

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák