Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    Sziasztok.

    Érkezett tesztre egy Huawei G8 (RIO-L01) 32/3 GB.
    RIO-L01C432B160-as build van rajta.

    A helyzet az, hogy rengeteg bug van benne. Visszaállítást már csináltam, nem segít.

    1. Az ujjlenyomat olvasó rendszerint nem működik kijelzőfeloldásnál, random, hol igen hol nem, de 85-90%-ban inkább nem. (minden másnál, pl app zárolás, swipe mozdulatok, tökéletes)
    2. Ha az alkalmazás váltóban összes törlésre nyomok, kikapcsol az automatikus fényerő és felteszi maxra a fényerőt egyúttal. Ha csak egyet törlök akkor nem.
    3. Hiába állítom át a képernyő időtúllépést 2 percre, mindig visszaáll 15 másodpercre. Energiatakarékos mód egy sincs bekapcsolva.
    4. A Google PLAY-ben rendszeresen csinálja azt, hogy letölti az alkalmazást majd áll 100%-on de a telepítése nem indul el. A nettel nincs baj, 7 telefon van itt teszten, egyik másik sem csinálja. Újraindítás mindig segít, de aztán 1-2 alkalmazás telepítése vagy egy uninstall után megint újra előjön.
    5. Szintén Google PLAY-ben rendszeresen nem jeleníti meg a telepített alkalmazásokat. Itt is mindig segít a restart de szintén újra előjön egy idő után.
    6. SIM-en térerőt rendszeresen dobálja a készülék, sokszor pont hívás közben.

    Tehát a kérdés egyértelmű :) van e valakinek ez a típus, ezzel a szoftverrel, és jelentkeznek e nála ezek a hibák. :)
    Amint mondtam, reset nem segít, HI-Suite-al való újrahúzás sem segít. Resetet csináltam menüből és recoveryből is. A tesztkészülék a Huawei Magyarországtól érkezett.

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák