Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hurrikan #636 üzenetére

    4G hálózat dobálást a B150-s verzió szokta csinálni! Az összes többi hiba/gond/nyűg amiket felsoroltál sz.tem itt semelyikünknél nem jelentkezett!

    Nekem B150 el jött a készülékem de nálam is ledobált a 4G hálózatról és utána újra kezdte a hálózat keresést tehát én semmit nem tudtam 4G re állítva csinálni a készülékkel!
    Viszont 3G re vissza váltva tökéletesen működött, aztán meguntam és feltettem a B130.at és azzal használtam ~1.hónapig teljesen hiba mentesen, a B130.al már tökéletesen működött a 4G is!

    Tegnap viszont rátaláltam egy Friss Ropogós Spanyol B170.es gyári ROM -ra amit hamar fel is tettem!

    Ebben minden PATENTÜL működik!

    Nálad 2.dolog lehet maga a készülék hibás(hardverileg), vagy csak a B160.as ROM!

    Melyik verziót próbáltad újra tenni a készüléken? Ha ugyan azt a B160.at akkor kb semmit nem értél vele!

    Meg kellene próbálnod vagy a B130.as FW -t feltenni vagy neked is a B170.et!

    És NE! PC -ről telepítsd, hanem szedd le a romot és az SD gyökerébe másold be \dload\UPDATE.APP majd kapcsold ki a készüléket és a 3.gombos kombinációval indítsd el! (Hangerő Fel + Hangerő Le + Power gomb) ha így telepíted legyalul mindent a telóról és egy friss szűz rendszered lesz telepítés után!
    Ha magából a készülék beállításaiból indítod a frissítést akkor csak frissíti(nem kerül törlésre a DATA partíció), tehát neked az nem igen segítene a problémádon! :)

    [ Szerkesztve ]

  • ctibor

    senior tag

    válasz hurrikan #636 üzenetére

    Ugyanez a telefonom van, ugyanez a build.

    Egyik bugot sem tapasztaltam!

    Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Új hozzászólás Aktív témák