Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaze 2

    tag

    válasz kutyek #855 üzenetére

    Kapott noname gumi tokot. Fekete. :) Nagyon jó telefon. Semmi gond a gombokkal nekem is reagál jól. Szinte ugyan olyan mint a fizikai. Edge sense-t most tesztelem, eleinte ki volt kapcsolva de már van fukció ami miatt tők jó. Ugyan ez volt az Ultra kis kijelzőjével. Eleinte nem érdekelt aztán be kapcsoltam és a rövid üzeneteket el is olvastam anélkül, hogy át kellett volna lépnem másik app-ba. Most meg hiányzik.

    Idő kell neki, rá kell jönni. Ezért nem értek egyett ezzel a cikkel, soha nem bántok senkit, pedig a Htc -s hírek, tesztek-hez fűzött hsz-ek első 10-e, teljes idegre tesz. Azt fejfájás nélkül nem is bírom olvasni. Itt van egy csúcs teló amiben rengeteg lehetőség van ha akarod használod ha akarod ki kapcs. Ha veszed a fáradságot és beülteted az életebe a mozdulataidba akkor nagyon hasznos tud lenni az Edge Sense. Szerintem. Ez itt sajnos igazságtalan lehúzás semmit több. Engem nem érdekel személyesen de azoknak írom akik el gondolkodnak ezen a telón csak gombparájuk lett a ciktől. De lehet én ezt már egyszer írtam ide :)

Új hozzászólás Aktív témák