Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz rudi #10 üzenetére

    FHD-t natívan megnézem melyik átlag mobil GPU hajtja meg tartósan, gyanús hogy 1-2 éven belül ugyancsak kevés lesz az új címekhez- szóval szvsz fölös, legfeljebb ROG és Alienware kategóriájú gépekben érzem helyénvalónak (már ha számít a játék). Sima HD-re meg elég a gyengébb VGA is.

    Háttérvilágítás nekem sosem hiányzott a bill-re, nem ez alapján választottam gépet eddig sem, bár lehet, hogy valakit ez mozgat.

    A HDD-klónozás meg azért nem kellene, hogy probléma legyen, főleg mivel pl. a Samsung ingyenes gyári szoftvert is kínál e célra.

    (#13) Khelben
    Igen, az az Asus tényleg jobb példa. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • hallador

    addikt

    válasz rudi #10 üzenetére

    Szia,

    A ProBook semelyik verziója nem rendelkezik billentyűzetvilágítással, a másik komoly probléma, hogy a ProBook jellemzően az üzleti felhasználásra való hivatkozással igen gyenge megvilágítású kijelzőket kapnak. Ami nekem még nem tettszik, hogy a jótállás a ProBook-ra csak egy év, de a nagykerek a magyar HP-val karöltve hozzádobják a Care Pack-t, na ezzel az a baj, ez pontosan úgy működik, mint az NX-nél, valalamint a ProBook 6460/70B Esetén nem él külföldön, csak korlátozásokkal.

    Szóval azért a ProBook mint széria egész kellemes konstrukció, ha ezeket a kisebb elhagyagolásokat elviseli valaki.

    Amúgy Pavilion helyett én is ezt venném, Start Wars ide vagy oda.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák