Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz rudi #10 üzenetére

    Szia,

    A ProBook semelyik verziója nem rendelkezik billentyűzetvilágítással, a másik komoly probléma, hogy a ProBook jellemzően az üzleti felhasználásra való hivatkozással igen gyenge megvilágítású kijelzőket kapnak. Ami nekem még nem tettszik, hogy a jótállás a ProBook-ra csak egy év, de a nagykerek a magyar HP-val karöltve hozzádobják a Care Pack-t, na ezzel az a baj, ez pontosan úgy működik, mint az NX-nél, valalamint a ProBook 6460/70B Esetén nem él külföldön, csak korlátozásokkal.

    Szóval azért a ProBook mint széria egész kellemes konstrukció, ha ezeket a kisebb elhagyagolásokat elviseli valaki.

    Amúgy Pavilion helyett én is ezt venném, Start Wars ide vagy oda.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz gerii #39 üzenetére

    Nincs vele semmi baj tökéletesen működik, ameddig Magyarországon vagy, mintha gyári garid lenne, de ha kimész, és ott próbálod ezt érvényesíteni, akkor akadhatnak kellemetlenségek, na nagyok nem, mert otthon vissza tudod igényelni a HP-től, de azért mégis, ez nem ugyanaz, mint egy EliteBook esetén. A másik, hogy lehet olyan care packot venni, ami tuti világ gari, de én biztos vagyok hogy ezekhez nem ilyen van.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák