Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    1) Honor 9
    2) Asus ZenFone Max Pro
    3) Xiaomi Mi A2

    Mivel nem az lett megadva, hogy release ár alapján nézzük, betettem a listába a Honor 9-et is, én 85-ért vettem. :)
    Jelenleg is ezt használom, a már jócskán korosodó Meizu MX3 készülékem után az elején szokatlan volt, de miután kellően testreszabtam a rendszert, nagyon szeretem, főképp a sebessége és tudása miatt.
    A megfelelő hardver és ár/érték arány mellett a szoftveres felszereltségek és a személyes extra követelményeim miatt esett e három készülékre a választásom.
    A Honor 9 első helye egyértelmű volt a fentebb részletezett indokok miatt, az Asus-ban az akkumulátor mérete, és az abból következő hosszú üzemidő fogott meg, míg ebben egyre inkább kisebbségbe vagyok, a Mi A2 a 3.5mm-es jack hiánya miatt szorult a harmadik helyre. Örömteli, hogy mind a Honor 10-ben, mind a 8X-ben megtalálható a csatlakozó.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Honor 8X

    Nehéz egy dolgot kiválasztani, így inkább az engem különösen érdeklő funkciókat listázom:

    -Ami talán a leginkább érdekel: Szép volt, jó volt a Kirin 659 (658), ugyanakkor kissé eljárt már felette az idő.
    Érdekel, hogy miben, s mennyit sikerült javítani a 710-nek az elődökhöz képest, különösen a konkurencia fényében (Snapdragon 636/660).
    Mennyivel növekedik a multitasking teljesítménye, a grafikus teljesítménye (mikor minden második ember és a szüleik is a PUBG / Fortnite kombóval játszanak immár telefonon is, ez egész lényeges szempont lehet sokaknak), illetve támogatja-e a GPUTurbo technológiát. Nem utolsó sorban pedig érdekel, hogy milyen fogyasztása lesz a soc-nak, az a tudásához, sebességéhez hogyan fog aránylani. A Honor 9-ből is ki tudok hozni több mint egy nap üzemidőt kisebb akkumulátorral és erősebb chipsettel - kíváncsi vagyok, hogy ezek után a 8X a 710-zel jó lehet-e két teljes napra.

    -Érdeklődve várom a relatíve kis méretű notchot is. Látható az előbb kiválasztott három modellből, hogy
    nem éppen a szívem csücskei, és a kereskedelmi forgalomban kapható notchos telefonok többségétől sem kapott el igazán a "kell nekem" érzés. A renderképek alapján bizakodó vagyok, hogy kellően sok hasznos értesítési ikon lesz megjeleníthető mellette. Ha nem férnek el a notch mellett az értesítések, számomra létjogosultságát veszti a notch, pusztán designelemmé degradálódik.

    -Végül amit nem a launch eventen fogunk megtudni, de fontosnak tartom kiemelni, ami minden telefonnál érdekel: a mögötte levő support, az OTA frissítések gyakorisága, illetve időtartama. Legyen az android biztonsági, vagy teljes rendszert is módosító főverzió frissítés.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák