Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csako

    veterán

    válasz csako #3684 üzenetére

    Meg is van: Back Button
    Tökéletes, tekintve, hogy a többire lehet használni az ujjlenyomat olvasót továbbra is.
    További észlelt változások, hogy Settings nagyon átvariálódott, jobban, mint ahány képet közzétettem, eltűnt a rendes aksi használat nézegető is, emui-s társa van csak. Bekerült egy "Google" nevezetű, sok mindent lehet itt állítani a fiókkal kapcsolatban.
    Plusz nincsenek már fülek, hanem a beállításlista végefelé került egy "Advanced Settings". Ide pakolták be többek között ezeket: Dátum és Idő, Nyelv, Tárhely, Biztonság, Helymeghatározás, Backup stb.
    (bocsi, hogy angol szavakat is használok, a telefon nyelvezete nálam megszokásból ez és nem minden ugrik be hirtelen magyarul)
    Ja és kis dizájn változás: az appoknál mostmár nem a háttérkép kis részlete látszik az értesítési sávban, hanem az adott app fejleesztője által beállított szín. Pl. Messenger-nél kék, Play Áruháznál zöld.
    Eddig ehhez a háttérképpel kellett trükközni.
    Mint az egyik képen is látszott több memóriát használ a rendszer, kevesebbet hagy szabadon, kis használat után 1 GB alá esik, míg lollipop alatt mindig 1,3 körül volt nekem. Majd kiderül ez gondot okoz-e majd a multitask során.
    Még amit fájlalok, hogy a Daydream nem lett okosabb és nem tudom továbbra sem megjeleníteni a Timely óráját töltés közben, miközben az alap android is tud ilyet... na mindegy.
    Egyelőre most ennyit tudok mondani.

    [ Szerkesztve ]

    Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

  • doongoo

    addikt

    válasz csako #3684 üzenetére

    PLK-L01-ről beszélünk most, ugye? Csak azért mert pl. PLK-AL10-en az ujjlenyomat résznél továbbra is van "vissza a főképernyőre funkció" (vagy nem ezt hiányolod?) ill. a netsebesség is ugyanúgy kitehető

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák