Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz vzozo #50 üzenetére

    Chrome, Chromium, Opera, ezekkel nézd meg, FF (főleg kiegekkel) hulladék amúgyis, IE-t utoljára 4 éve használtam (fél óra erejéig), winfanok nagyon mondják h a 11 istencsászár de ők a 9-re is azt mondták
    (9GAG memek közt továbbra is népszerű az IE ;] )

    Szóval nem nem a facebook, 444, index (najó, az mondjuk tényleg ) szar, hanem a böngésződ. Ha valamilyen webkites chromium böngészővel is bajod van arról jöhetne videó, mert azt már konkrétan nem hiszem el, hogy az FF-IE mit gányol azt nem tudom.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz vzozo #50 üzenetére

    Ilyen befagyásaim addig voltak, amíg rá nem jöttem, hogy az aktuális AMD sata driver folyamatosan interrupt hívásokat generál, ami miatt az egyik mag mindig maxon pörgött. Leszedtem a drivert, felment az alap, és azóta minden jó.

    "Komolyan nem hallottatok még olyanról, hogy egy adott hotfix jó az emberek 99%-ának, de 1%-nál teljes leállást okoz, naponta csillió összegű kárt okozva? Ez a vita így komolytalan." - Eddig is belerakták az SP packokba a kiadott és vissza nem vont dolgokat, aztán mindenki örült. Persze mindig lehet olyan akinek valami nem jó, de ő ugyanúgy megkapja azt WU-n, mint más. Elsőre ő sem fogja tudni, hogy valami nem jó neki. Emiatt ne szívassuk a maradék 99-et, ez nem Isten operációs rendszere, hogy nem lehet benne hiba. Még a processzorok is tömegével tartalmaznak hibákat, pedig azok milyen mérnöki munka eredményei már...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Thrawn

    félisten

    válasz vzozo #50 üzenetére

    Én sem beszéltem egy árva szót sem hardver kompatibilitásról :)

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • azbest

    félisten

    válasz vzozo #50 üzenetére

    Valóban komolytalan, mert szerintem valamit nagyon félreértettél. Az oprendszerról van szó, nem pedig mindenféle külön programokról, amihez nincs köze az Ms-nek. :U

    Nem magunknak kell összelegózni a rendszert, hanem van egy aktuális verzió, amely a rendszer aktuális kódbázisából eleve legenerálható. A patchek csak arra szolgálnak, hogy a már telepített rendszerre is alkalmazhatóak legyenek. De ha valakinek a teljes gyári telepítő kell, akkor felesleges egy régi verziót telepíteni és arra az összes azóta született patchet külön-külön alkalmazni.

    Valóban voltak olyan patch-ek, amelyek gondot okoztak, mert nem tesztelték kellőképpen kiadás előtt. Ezeket vissza is hívták és javítottat adtak ki helyettük.

  • #06658560

    törölt tag

    válasz vzozo #50 üzenetére

    "#46, #48: forog a kandikamera? Mert komolyan ilyet nem mondhattok. Mit teszteljen az MS? A világ összes alkalmazását, customizált rendszerét, egymással való interakciókat? Komolyan nem hallottatok még olyanról, hogy egy adott hotfix jó az emberek 99%-ának, de 1%-nál teljes leállást okoz, naponta csillió összegű kárt okozva? Ez a vita így komolytalan."

    Mondd már el, mi a különbség egy összegyűjtött frissítéseket már tartalmazó rendszer és a folyamatos frissítések között e téren! Folyamatosan kidobva a frissítéseket nem kell ellenőrizni őket, csak akkor, ha egybe lesznek rakva? Vagy egy SP esetén olyan frissítések vannak, amelyek nem lettek korábban kiadva?
    Ha valami, valaki komolytalan itt, az te vagy.

Új hozzászólás Aktív témák