Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz dabadab #8 üzenetére

    Igen ezek jó érvek voltak, egészen az Ipod-ig. Aztán jött az ipod, saját, drm-es formátummal, amit az apple nem liszenszel(t?) másnak, eleinte még csak az általánosan elterjedt usb-vel kompati bilis verzió sem volt, és csak saját szoftverével lehet rá zenét tölteni, aminek szintén nem volt pc-s verziója. És mégis hatalmas sikere lett, és van mai napig. Ergo az embereket nem érdeklik ezek adolgok, csak egy szűk kis csoportot, akiknek állt egyébként is ellenszenves a sony.


    a memstick pedig még akkor jelent meg mikor rajta kívül nem volt csak cf és sm a piacon, és a méret miatt volt rá szükség.
    egyébként érdekes hogy a később megjelenő sd-vel kapcsolatban nem szokás emlegetni ezt, pedig ha vki szerint az ms-re nem volt szükség akkor az sd-re sem.

    egyégként szvsz tök mindegy, a régi fényképezőmben mspro volt, eladtam a géppel együtt a maiban meg sd-van ahhoz meg vettem sd-t. Magukkal a kártyákkal egyedül akkor találkoztam mior először beraktam a gépbe, nem hiszek ebben a ''kiveszemés átteszem másik gépbe'' érvben sem.

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák