Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Ez az egymás cséplése már kezd unalmas lenni... Ugyanazt csinálják, mint ''kedves'' politikusaink, pedig ebből az ütöm-vágomból az is bőven sok (és ezzel nem szeretném off irányba elvinni a témát...)

    Amúgy pedig (én személy szerint ATi tulajdonos és párti vagyok) szerintem ez a helyzet semmivel sem rosszabb, mint az NV-féle ''The way it's meant to be played'' sem jobb (és nem is rosszabb).

    Az NV mindenesetre most erőteljesen száguld lefele a lejtőn, és ez bizony nem a HL2-nél kezdődött.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #19 üzenetére

    Hoppá, hozzászólás írása közben elmentem vmiért, aztán ez a nagyon fura mondat született belőle. Helyesen:

    Amúgy pedig (én személy szerint ATi tulajdonos és párti vagyok) szerintem ez a helyzet semmivel sem rosszabb, mint az NV ''The way it's meant to be played'' dolgai (és nem is jobb).




    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák